15
new stories - click to show

Jaroslav Dufek

Related to

Dokončovaný lvinec čeká prohlídka zvědavců

7.August » Nymburský deník
/FOTOGALERIE/ V řádu týdnů by do nového lvince v chlebské Zoo měli dorazit jejich hlavní obyvatelé, tedy lvi. Samotný objekt je v těchto dnech dokončován a vedení Zoo chystá pro ty nedočkavé prohlídky areálu ještě před příjezdem lvů.

Jsme rádi, že si k nám lidé zase našli cestu, říká lektor Zoo

Nejmenší středočeská Zoo v Chlebích byla podobně jako vše ostatní dlouhé týdny pro návštěvy uzavřena. Nepříjemnou dobu prožíval i její lektor Jaroslav Dufek. I v době vrcholící pandemie však příznivci na Zoo nezapomněli.

Chlebské zoo chybí peníze od návštěvníků a nabízí dálkovou adopci zvířat

10.April » Nymburský deník
Krásné téměř letní počasí posledních dnů by jistě zavedlo stovky návštěvníků do oblíbené chlebské zoo. Bohužel tomu tak ze známých důvodů není a soukromé zoologické zahradě peníze ze vstupného chybí. Podporovatele žádají, aby pomohli například zak...

Zemřel Zdeněk Kaloč

26.March » Divadelní noviny
(10. 12. 1938 Ostrava - 26. 3. 2020 Brno) Divadelní režisér a dramatik, po desítky let spjatý zejména s činohrou Národního divadla Brno.

Zemřel reľisér a dramatik Zdeněk Kaloč

26.March » Divadlo.cz
Národní divadlo Brno: S hlubokým zármutkem oznamujeme, že dnes zemřel Zdeněk Kaloč - režisér, dramatik a držitel Ceny města Brna v oboru dramatické umění.

V Zoo Chleby budují lvinec podle afrických památek

15.December » Nymburský deník
/VIZUALIZACE, FOTOGALERIE/ V těchto dnech dokončuje stavební firma hrubou stavbu lvince v rámci chlebské Zoo. Dva samci lva berberského by se měli nastěhovat do nových prostor ve druhé polovině příštího roku.

Odborník: Chování pumy, která utekla lidem, nelze předvídat

21.October » Boleslavský deník
Puma, která by se měla již několik dní volně pohybovat po Boleslavsku, děsí místní obyvatele. Někteří se začali obávat, že je napadne někde při procházce lesem nebo při houbaření.

V Klaudiánově nemocnici dostanou dárci krve vstup do Zoo Chleby zdarma

Mladá Boleslav - Zoo Chleby se rozhodla, že každému dárci krve, který si pro odběr vybere mladoboleslavskou Klaudiánovu nemocnici, dá vstup do zoologické zahrady zdarma. Dárců ale všeobecně přibývá.
Aleš Jarý - Český herec
Ondřej Mikulášek - Český herec
Zdena Herfortová - Česká herečka

Tato informační stránka o Jaroslav Dufek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Dufek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes