15
new stories - click to show

Ladislav Dušek

Related to

Not great, not terrible. Zda stojíme na úpatí epidemické vlny, uvidíme brzy

19.September » Deník Referendum
Epidemické křivky se poprvé za dlouhé měsíce zřetelněji hnuly. Zda Česká republika opět sklouzla do rostoucího trendu, bude jasné zhruba během týdne. Covidovou situaci shrnujeme v tradiční analýze.

Největší odborník na covid v Česku ? Pan premiér !

16.September » blog.idnes.cz
Reakce na reakci Andreje Babiše poté, co Ladislav Dušek a Rastislav Maďar připustili, že by se při zvýšení počtu nakažených koronavirem měli testovat i očkovaní.

Účet za pandemií: preventivní prohlídky dospělých se propadly

16.September » Seznam Zprávy
Během pandemie se propadala preventivní vyšetření u praktických lékařů i další oblasti péče. Během konference Zdravotnictví 2022 na to upozornil ředitel Ústavu zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS) Ladislav Dušek.

Data o nakažených i těžce nemocných. Mají jedno společné

16.September » Seznam Zprávy
Více než tři čtvrtiny nakažených od 1. července do 11. září nebyly očkované. Většina těžce nemocných, kteří byli očkovaní, jsou starší 60 let. Vyplývá to z dat, jež včera ve Sněmovně prezentoval ředitel ÚZIS Ladislav Dušek.

Dospělí chodili na prevenci k lékaři méně, u malých dětí prohlídek moc neubylo

16.September » globe24.cz
Počet preventivních prohlídek dospělých u praktických lékařů loni kvůli epidemii covidu-19 poklesl skoro o šestinu. U nejmenších dětí do šesti let se však prakticky neomezily. Na odborné konferenci Zdravotnictví 2022 to dnes řekl ředitel Ústavu zd...

Počet preventivních prohlídek dospělých klesl o šestinu

16.September » ČeskéNoviny.cz
Praha - Počet preventivních prohlídek dospělých u praktických lékařů loni kvůli epidemii covidu-19 poklesl skoro o šestinu. U nejmenších dětí do šesti let se však prakticky neomezily....

Koronavirus ONLINE: 524 případů za středu v ČR. A Vojtěch chce nový zdravotní institut

16.September » Blesk.cz
Epidemie koronaviru v Česku s mutací delta zesílila, za středu přibylo 524 případů, v mezitýdenním srovnání o 147 víc, oproti úterý je to o 32 méně. V nemocnicích je 154 pacientů. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) uvedl, že se nechystá z...

Koronavirus ONLINE: 524 případů za středu v ČR. A testování očkovaných nebude

16.September » Blesk.cz
Epidemie koronaviru v Česku s mutací delta zesílila, za středu přibylo 524 případů, v mezitýdenním srovnání o 147 víc, oproti úterý je to o 32 méně. V nemocnicích je 154 pacientů. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) uvedl, že se nechystá z...

Babiši, Vojtěchu, blázinec na dohled? Nenaočkovaná nakažená zavraždila covidem naočkovaného? Vakcinace postavená na hlavu!

16.September » Skrytá pravda
A padlo trestní oznámení! Zaslouženě: pečovatelka, která nebyla naočkovaná, přece nemohla smrtelně nakazit naočkované proti covidu. Nebo je to kolosální podvod a covidová vakcina je největší pračka na peníze v dějinách lidstva?

Vojtěch: Nakažených na školách je málo, ale... Testy znovu na podzim?

16.September » Ahaonline.cz
Třikrát od počátku školního roku museli žáci a studenti podstoupit testování. Ačkoliv podle Adama Vojtěcha (34, za ANO) výsledky ukázaly, že školy semeništěm covidu nejsou, ministr zdravotnictví nevylučuje další testovací kolo.

Testování očkovaných? Zbytečnost. V podzimní vlně je klíčem jiný krok, radí experti

15.September » Seznam Zprávy
Nápad testovat očkované, s nímž přišel šéf zdravotnických statistiků Ladislav Dušek, považují odborníci za přinejmenším sporný. Zásadnější je podle nich důkladně proočkovat seniory.

Duškova slova byla špatně pochopena, očkovaní se podle Vojtěcha testovat nebudou

15.September » iROZHLAS
S povinným testováním lidí, kteří jsou proti covidu-19 očkovaní, se podle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) nepočítá. Pravděpodobnost, že se nakazí nebo virus přenesou na někoho dalšího, je podle něj násobně nižší. Reagoval tak na inf...

Tato informační stránka o Ladislav Dušek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ladislav Dušek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes