Rusko Libor Dvořák

Vztahuje se k

Putin se vzdal účasti v debatách i kampaně. „Ve státní televizi je ale skoro pořád," říká komentátor

Za necelý měsíc - 18. března - si Rusové zvolí nového prezidenta, nebo, jak se všeobecně očekává, spíš potvrdí v úřadě toho stávajícího - Vladimira Putina. Jeho pozice se i podle průzkumů zdá být tak neotřesitelná, že prakticky nevede žádnou kampa...

Muž vypadá islámsky, kavkazsky, zaznělo z ČT ke snímku možného útočníka z Petrohradu

Devět mrtvých a dvacet zraněných. Taková je zatím poslední bilance odpoledního útoku v petrohradském metru. Ve speciálním vysílání pořadu Dvacet minut Radiožurnálu Českého rozhlasu se k němu vyjádřili mnozí hosté.

Výbuch v petrohradském metru: Šrapnelový efekt ukazuje na teroristický útok, myslí si komentátor

V petrohradském metru mezi stanicemi Senné náměstí a Technologický institut došlo odpoledne k výbuchu. Ruská média hlásí nejméně deset obětí a desítky zraněných. Podle agentury Interfax explozi způsobilo zařízení naplněné šrapnelem.

Putinův soupeř Navalnyj vyřazen z boje. Libor Dvořák: Šéf Kremlu potřebuje 90 procent hlasů, ohrožoval by ho

Ruský soud dnes shledal vinným ze zpronevěry ruského opozičního lídra Alexeje Navalného. Informovala o tom agentura Interfax. Komentář k celé záležitosti přinesl v odpoledním vysílání České televize komentátor Českého rozhlasu Plus a odborník na R...

Libor Dvořák: Trumpova nabídka na zrušení sankcí výměnou za snížení počtu jaderných zbraní? Na to Rusové nekývnou

O právě probíhající výroční tiskové konferenci ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova hovořil v dopoledním vysílání České televize komentátor Českého rozhlasu Plus a odborník na Rusko Libor Dvořák.
Miloš Zeman - Prezident ČR
Vladimir Putin - Prezident Ruské federace

Tato informační stránka o Rusko Libor Dvořák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rusko Libor Dvořák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes