Dagmar Dvořáková

Vztahuje se k

Informace k II. kolu volby prezidenta České republiky v roce 2018

18.ledna » Tišnov
Prezidentem republiky bude zvolen ten kandidát, který získá ve druhém kole volby nejvyšší počet platných hlasů oprávněných voličů. Zeman Miloš Ing. (v I. kole volby získal 38,56 % hlasů) a Drahoš Jiří prof. Ing. DrSc., dr. h. c. (v I. kole volby z...

V Libereckém kraji žije o pět set obyvatel více

14.prosince » Liberecký deník
Liberecký kraj – 441 131 osob žilo podle statistiků na konci září na území Libereckého kraje. Od začátku roku se tedy obyvatelstvo rozrostlo o 495 lidí.

Jihočeská univerzita otevírá kurzy vaření piva pro veřejnost

21.listopadu » Týden.cz
Jihočeská univerzita (JČU) pro veřejnost otevírá kurzy vaření piva. Zájemci se při nich dozvědí o postupech při výrobě i to, jaké suroviny jsou pro nápoj vhodné. Univerzita tak reaguje na zájem veřejnosti o domácí vaření piva.

V kraji ubývá mladých, kvůli nižší porodnosti se budou rušit školy

15.listopadu » iRegiony Impuls
Nic radostného nečeká Liberecký kraj do roku 2050 z pohledu demografického vývoje. Generace lidí do 29 let se totiž výrazně ztenčí. Poslední výzkum demografů hovoří jasně, populace stárne, a to poměrně rychlým tempem.

V kraji ubývá mladých, kvůli nižší porodnosti se budou rušit školy

15.listopadu » iDNES.cz
Nic radostného nečeká Liberecký kraj do roku 2050 z pohledu demografického vývoje. Generace lidí do 29 let se totiž výrazně ztenčí. Poslední výzkum demografů hovoří jasně, populace stárne, a to poměrně rychlým tempem. Další články k tématu: Nemoci...

Volby: V kraji můžou lidé vybírat ze 24 politických stran a hnutí

19.října » ČRo Sever
Voliči budou už zítra 20. 10. a v sobotu 21. 10. rozhodovat o složení Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. V Libereckém kraji je připraveno celkem 583 volebních okrsků.

Kolej se na rok zavřela. Pak nabídne komfortní jednolůžkové pokoje

České Budějovice - S novým akademickým rokem, který na Jihočeské univerzitě začal tento týden, zahájili stavbaři kompletní rekonstrukci budovy kolejí K1 v univerzitním kampusu.

Přednášky budou na videu. Výuku na Jihočeské univerzitě zlepší několik novinek

Na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích bude v novém akademickém roce studovat 10,5 tisíce studentů. Je to o 300 méně než loni. Kvalita výuky by se naopak měla zvýšit. Pomůže moderní technika a inovativní přístup pedagogů.

Kvůli rekonstrukci kolejí nabídne letos studentům Jihočeská univerzita méně ubytovacích míst

18.září » Budějcká Drbna
Kapacita kolejí Jihočeské univerzity se pro letošní akademický rok o pět set lůžek snížila. Důvodem je zahájení rekonstrukce jedné části ubytovacího zařízení. I přesto se na všechny studenty prvních ročníků, kteří podali žádost o ubytování, dostalo.

Promoci si zopakovali po padesáti letech

České Budějovice - „Zlatou promoci“ po padesáti letech si v pátek užili absolventi Zemědělské fakulty Jihočeské univerzity. Potkali své spolužáky, zavzpomínali na studentská léta a prohlédli si novou podobu prostor, kde se dříve učili.

Ke státnicím jde 3500 studentů Jihočeské univerzity

Na vysokých školách vrcholí období státnic. Na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích skládá závěrečnou zkoušku celkem tři a půl tisíce lidí. Patří k nim i studenti Zemědělské fakulty z oboru Zootechnika.
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD
Zdeněk Kůs - Rektor Technické univerzity v Liberci

Tato informační stránka o Dagmar Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dagmar Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes