Dagmar Dvořáková

Vztahuje se k

Bíle kvetoucí rostliny

17.srpna » Garten.cz
Příjemný chlad zeleno-bílých kompozic Bílá září na balkonech a záhonech až do večerních hodin. Zkuste tedy zapomenout na květy ostatních barev, výsledek bude stát určitě za to. Bílé barvě náleží v zahradní tvorbě dlouhodobě výjimečné postavení. Na...

Hrozí agrese psychicky nemocných lidí v České republice? O problému se mlčí

23.července » ZprávyExtra.cz
Česko – Česká média varují, že kvůli nedostatku financí a psychiatrů se mohou stát častějšími případy útoky psychicky nemocných lidí. Sputnik se obrátil na psychiatrické nemocnice všech českých krajů, aby vyjasnil tuto situaci. Na začátku týdne se...

Hrozí agrese psychicky nemocných lidí v České republice? O problému se mlčí

Česká média varují, že kvůli nedostatku financí a psychiatrů se mohou stát častějšími případy útoky psychicky nemocných lidí. Sputnik se obrátil na psychiatrické nemocnice všech českých krajů, aby vyjasnil tuto situaci.

Informace k II. kolu volby prezidenta České republiky v roce 2018

18.ledna » Tišnov
Prezidentem republiky bude zvolen ten kandidát, který získá ve druhém kole volby nejvyšší počet platných hlasů oprávněných voličů. Zeman Miloš Ing. (v I. kole volby získal 38,56 % hlasů) a Drahoš Jiří prof. Ing. DrSc., dr. h. c. (v I. kole volby z...

V Libereckém kraji žije o pět set obyvatel více

14.prosince » Liberecký deník
Liberecký kraj – 441 131 osob žilo podle statistiků na konci září na území Libereckého kraje. Od začátku roku se tedy obyvatelstvo rozrostlo o 495 lidí.

Jihočeská univerzita otevírá kurzy vaření piva pro veřejnost

21.listopadu » Týden.cz
Jihočeská univerzita (JČU) pro veřejnost otevírá kurzy vaření piva. Zájemci se při nich dozvědí o postupech při výrobě i to, jaké suroviny jsou pro nápoj vhodné. Univerzita tak reaguje na zájem veřejnosti o domácí vaření piva.

V kraji ubývá mladých, kvůli nižší porodnosti se budou rušit školy

15.listopadu » iRegiony Impuls
Nic radostného nečeká Liberecký kraj do roku 2050 z pohledu demografického vývoje. Generace lidí do 29 let se totiž výrazně ztenčí. Poslední výzkum demografů hovoří jasně, populace stárne, a to poměrně rychlým tempem.

V kraji ubývá mladých, kvůli nižší porodnosti se budou rušit školy

15.listopadu » iDNES.cz
Nic radostného nečeká Liberecký kraj do roku 2050 z pohledu demografického vývoje. Generace lidí do 29 let se totiž výrazně ztenčí. Poslední výzkum demografů hovoří jasně, populace stárne, a to poměrně rychlým tempem. Další články k tématu: Nemoci...

Volby: V kraji můžou lidé vybírat ze 24 politických stran a hnutí

19.října » ČRo Sever
Voliči budou už zítra 20. 10. a v sobotu 21. 10. rozhodovat o složení Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. V Libereckém kraji je připraveno celkem 583 volebních okrsků.

Kolej se na rok zavřela. Pak nabídne komfortní jednolůžkové pokoje

České Budějovice - S novým akademickým rokem, který na Jihočeské univerzitě začal tento týden, zahájili stavbaři kompletní rekonstrukci budovy kolejí K1 v univerzitním kampusu.

Přednášky budou na videu. Výuku na Jihočeské univerzitě zlepší několik novinek

Na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích bude v novém akademickém roce studovat 10,5 tisíce studentů. Je to o 300 méně než loni. Kvalita výuky by se naopak měla zvýšit. Pomůže moderní technika a inovativní přístup pedagogů.
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD
Zdeněk Kůs - Rektor Technické univerzity v Liberci

Tato informační stránka o Dagmar Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dagmar Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes