15
new stories - click to show

Miroslav Holeček

Related to

Bývalý ředitel temelínské elektrárny získal státní vyznamenání

30.October » Budějcká Drbna
Medaili Za zásluhy I. stupně udělil u příležitosti státního svátku 28. října prezident Miloš Zeman bývalému řediteli Jaderné elektrárny Temelín Františku Hezoučkému, který nyní přednáší na katedře energetických strojů a zařízení na Západočeské uni...

František Hezoučký ze Západočeské univerzity dostal medaili Za zásluhy

29.October » Plzeňský deník
Stál u zrodu československé jaderné energetiky, po studiích působil v Jaslovských Bohunicích, byl hlavním inženýrem spouštění všech čtyř bloků jaderné elektrárny v Dukovanech a jako ředitel jaderné elektrárny Temelín spouštěl do provozu oba její b...

Dlouholetý ředitel Temelína František Hezoučký dostal medaili Za zásluhy

Stál u zrodu československé jaderné energetiky, po studiích působil v Jaslovských Bohunicích, byl hlavním inženýrem spouštění všech čtyř bloků jaderné elektrárny v Dukovanech a jako ředitel jaderné elektrárny Temelín spouštěl do provozu oba její b...

Řidiče čekají komplikace na křižovatce ulic Doudlevecká x U Trati

2.October » QAP.cz
Od 19. října 2020 dojde na Jižním předměstí na křižovatce ulic Doudlevecká x U Trati k vypnutí světelného signalizačního zařízení. Provoz budou řídit policisté.

Opravený úsek v ulici Studentské v Plzni bude uveden do provozu!

30.September » QAP.cz
Již tento týden se řidiči projedou po opraveném úseku komunikace I/20 v Plzni v ulici Studentské. Oprava ovlivnila i další komunikace v blízkosti.

Plzeňští strážníci se zabývali opilou těhotnou ženou a porušením mimořádného opatření!

30.September » QAP.cz
Strážníci z Městské policie Plzeň předali státní policii hned čtyři osoby, které byly v celostátním pátrání. Dále řešili porušení mimořádného opatření v jedné z plzeňských provozoven a opilou těhotnou ženu.

Lukáš Friedl ze ZČU stál v čele mezinárodního prestižního týmu antropologů!

30.September » QAP.cz
Moderní člověk dosáhl nejzápadnějšího cípu Evropy o 5 tisíc let dříve, než se vědci domnívali. Poznatky publikoval mezinárodní tým antropologů, ve kterém máme české zastoupení!

Jak studenti Západočeské univerzity v Plzni zvládají distanční výuku?

30.September » QAP.cz
Byli ve škole dva dny a poslali je domů. Jak se s distanční výukou poprali nováčci, studenti prvních ročníků ZČU, a jak situaci komentují studenti starších ročníků? To se dozvíte v článku!

Masarykova univerzita vyzvala hygienu k odvolání opatření pro VŠ. Jsou prý nezákonná

25.September » Novinky.cz
Rektor Masarykovy univerzity (MU) v Brně Martin Bareš dopisem vyzval Krajskou hygienickou stanici Jihomoravského kraje (KHS JMK) k odvolání mimořádného opatření k výuce na vysokých školách z 22. září. Hygienici tímto opatřením zakázali kontaktní v...

Univerzita zavádí na základě rozhodnutí hygieny distanční studium

24.September » Karlovarský deník
Distanční studium zavádí kvůli situaci s covidem na základě rozhodnutí hygieniků Západočeská univerzita v Plzni v pobočce v Chebu.

Mladí můžou do kotle na fotbal, a do školy ne? Rektorka kritizuje nová opatření

24.September » Novinky.cz
Když si rektorka Mendelovy univerzity v Brně Danuše Nerudová na Twitteru postěžovala, že zatímco na sportovní akce mohou dva tisíce sedících diváků, na její škole mohou učit prezenčně jen skupinku do deseti studentů, vzbudila tím velkou pozornost ...

Velmi nešťastné, říká rektor plzeňské univerzity k rychlému uzavření školy

22.September » Seznam Zprávy
„Postup státních orgánů považuji za velmi nešťastný,“ uvedl rektor plzeňské Západočeské univerzity Miroslav Holeček k rychlému rozhodnutí uzavřít kvůli koronaviru ze dne na den školu, kterou vede.

Tato informační stránka o Miroslav Holeček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Holeček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes