Tereza Fialová

Related to

Strážníci městské policie zachránili ženu před utonutím

9.January » Svitavy
V nočních hodinách dne 4. 1. 2020 prováděli strážníci Městské policie Svitavy str. Libor Haupt a str. Tereza Fialová, hlídkovou činnost v okolí chatové a zahrádkářské oblasti u rybníka Rosnička ve Svitavách a to zejména se zaměřením na pohyb osob ...

Srdíčkový Havel zdobí Plzeň

13.November » Plzeňský deník
Mlýnskou strouhu nedaleko plzeňského náměstí Republiky od úterý zdobí dílo připomínající prvního polistopadového prezidenta Václava Havla, člověka, který se stal symbolem sametové revoluce a přechodu z totalitního režimu k demokratickému.

Nevydařený vstup do play off Ligy mistrů! Škodovka padla s Lausanne - FOTKY

12.November » QAP.cz
Hokejoví indiáni prohráli v úvodním utkání osmifinále Ligy mistrů doma s Lausanne 1:2. Odveta se hraje ve Švýcarsku za týden.

Nevydařený vstup do play off Ligy mistrů! Škodovka padla s Lausanne

12.November » QAP.cz
Hokejoví indiáni prohráli v úvodním utkání osmifinále Ligy mistrů doma s Lausanne 1:2. Odveta se hraje ve Švýcarsku za týden.

Alfa se připojí k Noci divadel. Účastníky čeká cesta časem

12.November » QAP.cz
Pro návštěvníky plzeňského Divadla Alfa je připravena originální bojovka. Zažijí bytové divadlo, naučí se opisovat samizdat, zacvičí si v "rytme“ nebo si vyrobí mávátko.

Srdíčkový Havel zdobí centrum Plzně

12.November » Region Plzeň
V rámci oslav 30. výročí sametové revoluce obohatila Západočeská univerzita v Plzni (ZČU) veřejný prostor v centru Plzně.

Centrum Plzně ozdobil barevný srdíčkový Václav Havel od studentky

12.November » ČeskéNoviny.cz
Plzeň - Centrum Plzně zdobí odedneška portrét Václava Havla od studentky místní fakulty designu a umění. Dílo vytvořené z červených srdíček připomíná prvního polistopadového prezidenta....

Pocta Petru Ebenovi v Brně

9.April » Opera PLUS
Petra Ebena, skladatele, varhaníka a klavíristu, zná jistě každý návštěvník koncertů. Jeho skladby jsou moderní, ale srozumitelné a psané s pochopením pro ucho klasicky vychovaného posluchače. O to víc překvapilo uvedení jeho absolventské skladby,...
Martin Baxa - Český politik
Václav Havel - První prezident České republiky
Hokej - Hra na ledě
KSČM - Levicová politická strana
Věci veřejné - Politická strana

Tato informační stránka o Tereza Fialová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tereza Fialová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes