Helena Dvořáková

Vztahuje se k

Nemoc mozku. Hvězda Kriminálky Anděl je už víc než půl roku ve zdravotní neschopnosti

3.srpna » Super.cz
Už víc než půl roku se Helena Dvořáková (39) potýká se zdravotními problémy. Představitelka psycholožky Jany Chládkové z Kriminálky Anděl se trápila s neurologickými problémy a musela se vzdát své milované práce. Podle všeho není stále ve formě.

Hvězda Kriminálky Anděl Dvořáková (39) bojuje s nemocí mozku! Půl roku strachu

2.srpna » Blesk.cz
Stále nemá vyhráno! Helenu Dvořákovou (39) sice propustili z neurologie do domácího ošetřování, návrat na divadelní prkna ale představitelka psycholožky Jany Chládkové z Kriminálky Anděl dál odkládá.

NOVA - 19.06.2018

19.června » Kritiky.cz
Televizni program na 19.06.2018 na programech TV Nova.TV Nova Název programu Popis Od Do Odložené případyZa detektivy přichází bývalý hokejista Masters, který byl v roce 1980 zatčen za vraždu svého spoluhráče Tom...

Helena Dvořáková: Nemoc mozku! Jde jí o život?

16.dubna » NašeHvězdy.cz
Jedna z hvězd divácky oblíbeného seriálu Kriminálka Anděl HELENA DVOŘÁKOVÁ (39) je v ohrožení života a fanoušci ji na televizních obrazovkách ani divadelních prknech zřejmě teď nějakou dobu neuvidí. Půvabná blondýnka alias psycholožka Chládková z ...

Vážně nemocná Helena Dvořáková z Kriminálky Anděl: Pomohl jí šaman!

28.března » Blesk.cz
Je to bojovnice. Helena Dvořáková (39), která leží kvůli vážné nemoci mozku na neurochirurgii v Českých Budějovicích, musela překonat nepřízeň osudu už dvakrát. Dokonce čelila celkovému kolapsu.

Hvězda Kriminálky Anděl Dvořáková: Z JIP na neurochirurgii! Je to vážné!

26.března » Blesk.cz
Herečka Helena Dvořáková (39), kterou televizní diváci znají zejména z role psycholožky v seriálu Kriminálka Anděl, leží v nemocnici s vážným onemocněním hlavy.

Herečka z Kriminálky Anděl v nemocnici! Helena Dvořáková má vážné onemocnění hlavy!

26.března » stars24.cz
Helena Dvořáková, známá především z role v seriálu Kriminálka Anděl, je těžce nemocná. Podle zjištění Blesku leží v nemocnici s vážným onemocněním hlavy. Kvůli jejímu zdravotnímu stavu muselo Divadlo v Dlouhé zrušit již dvě představení.

Vážná nemoc hvězdy kriminálky Anděl: Dojemný vzkaz rodiny na JIP

26.března » Aha!
Herečka Helena Dvořáková (39) alias psycholožka Jana Chládková z Kriminálky Anděl leží podle zjištění Blesku na neurochirurgii s vážným onemocněním hlavy!

Helena Dvořáková alias psycholožka Chládková z Kriminálky Anděl leží v nemocnici: Vážné onemocnění!

26.března » Prásk!
Herečka Helena Dvořáková (39) alias psycholožka Jana Chládková z Kriminálky Anděl leží v nemocnici v Českých Budějovicích. Její onemocnění je velmi vážné. Helena Dvořáková alias psycholožka Jana Chládková z Kriminálky Anděl leží dle zjištění Blesk...

Herečka Helena Dvořáková z Kriminálky Anděl: Leží na chirurgii s nemocí mozku!

26.března » Blesk.cz
Odpískala nejen divadlo, ale i veškerou práci! Helena Dvořáková (39) alias psycholožka Jana Chládková z Kriminálky Anděl leží podle zjištění Blesku na neurochirurgii s vážným onemocněním hlavy!

Festival ovládly silné lidské příběhy a aktuální témata. Cena Thálie v rozhlasové hře patří Heleně Dvořákové

23.března » ČRo Olomouc
Soutěžní přehlídka mezinárodní rozhlasové tvorby Prix Bohemia Radio zná vítěze. Na čtvrtečním slavnostním vyhlášení 34. ročníku festivalu ocenila odborná porota v každé kategorii tři nejlepší příspěvky. Cenu Thálie za herecký výkon v rozhlasové hř...

Tato informační stránka o Helena Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Helena Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes