Te Dvořákova

Related to


Stories

Benefiční koncert ke stým narozeninám Charity rozzářil Obecní dům

4.November » cirkev.cz
Již 28. ročník tradičního koncertu ve prospěch České nemocnice v Ugandě pořádala Arcidiecézní charita Praha poslední říjnový den ve Smetanově síni Obecního domu v Praze. Vystoupila Lucie Bílá s klavírním doprovodem Petra Maláska. Dvořákovo Te Deum...

Týden s hudbou

28.October » Opera PLUS
Je tu opět pravidelný kulturní přehled a s ním i novinky o koncertech a představeních, které připravuje Česká filharmonie, Severočeská filharmonie Teplice, … The post Týden s hudbou appeared first on OperaPlus .

Dvořákovo Te Deum otevře novou sezonu Národního divadla

31.August » Opera PLUS
Novou sezonu v pražském Národním divadle (ND) otevře 12. září 2019 slavnostní koncert s podtitulem Třicet let svobody: Hudba poroby, vzpoury a smíření. Zahajovací koncert sezony 2019/20 věnovaný 30. výročí sametové revoluce přivede na jeviště ND n...

Řiditel autobusu zastaví v Heřmanově Městci. Známe jízdní řád hudebního festivalu

7.June » ČRo Pardubice
Kdyby to byl člověk, jde si pro občanský průkaz. Hudební léto v kostele svatého Bartoloměje dospělo do 15. ročníku. Nejdřív na něj jezdili místní umělci, teď už je záběr mnohem širší.
Libor Pešek - Český dirigent
Jakub Hrůša - Český dirigent

Tato informační stránka o Te Dvořákova zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Te Dvořákova" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes