Roman Dvorský

Vztahuje se k

Otec Radka Filipiho prozradil, proč došlo na ROZCHOD s Lucií Bílou: Zlatá slavice měla intimní problém!

27.listopadu » Prásk!
Minulý týden vyplulo na povrch, že se zpěvačka Lucie Bílá (51) rozešla s o 18 let mladším partnerem Radkem Filipim (33). Zlatá slavice uvedla jako důvod práci. Otec exmilence se však rozpovídal a prozradil, že za koncem vztahu je něco jiného! Zpěv...

Otec expartnera zpěvačky Bílé tvrdí: Lucku a Radka rozdělil sex!

27.listopadu » Blesk.cz
Problém v ložnici! Lucie Bílá (51) zřejmě nestíhala svému mladému exmilenci Radkovi Filipimu (33) v sexu. Na jednu z možných příčin rozchodu upozornil Radkův biologický otec Roman Dvorský (54).

Rozchod Lucie Bílé se zajíčkem: »Tchán« ji varoval…

24.listopadu » Blesk.cz
Nemluvil do větru! Když si Lucie Bílá (51) začala s Radkem Filipim (33), jako první ji před milencem mladším o 18 let varoval jeho biologický otec Roman Dvorský (53).

Dražební vyhláška - povinný Roman Dvorský

13.července » Nový Bydžov
Exekutorský úřad Náchod požádal o vyvěšení dražební vyhlášky - povinný Roman Dvorský. Podrobnosti viz příloha.

Zvládne Lucie Bílá ten obrovský tlak?

7.května » NašeHvězdy.cz
Jakmile LUCIE BÍLÁ (51) představila veřejnosti svého nového partnera RADKA FILIPIHO (33), strhla se šílená bitva o to, kdo na neznámého mladíka vytáhne co největší špínu. Nikdo netušil, že prvenství možná získá jeho vlastní otec! Zřejmě největší v...

DRSNÝ VZKAZ: Otec milence Lucie Bílé varuje zpěvačku! Proč by se měla Filipiho bát?

11.dubna » Prásk!
Změna příjmení Radka Fejerčáka neboli Filipiho (33), který je novým milencem Lucie Bílé (50), má nečekanou dohru. Jeho otec, který žije jako bezdomovec, se rozhodl promluvit. A z jeho výpovědi tak trochu mrazí... Dlouho se spekulovalo o tom, proč ...

Otec milence Bílé poslal zpěvačce vzkaz: Radek je vych*aný, jde po prachách!

10.dubna » Blesk.cz
Potenciální tchán Lucie Bílé (50), který žije už deset let na ulici, není ze vztahu svého syna Radka Filipiho (33) se zpěvačkou nadšený. Podle jeho slov by se před ním měla mít na pozoru.

Tahle bydlí "tchán" Lucie Bílé! Táta jejího kolouška je bezdomovec!

7.dubna » Biják.cz
Bezdomovec Roman Ferejčák, nebo také Roman Dvorský, podle jména své druhé manželky, je biologickým otcem Radka Filipiho, nového partnera zpěvačky Lucie Bílé. Sám se ozval Blesku, protože syn s ním nemluví. Podívejte se na video!

Otec milence Bílé žije jako bezdomovec z odpadků a říká: Radek lže!

6.dubna » Blesk.cz
Deset let Roman Dvorský (53) z Ostravy žije na ulici. Řeč není o běžném bezdomovci, ale o potenciálním tchánovi mnohonásobné Zlaté slavice Lucie Bílé.

Tajemství milence Bílé: Máma s kudlou, fotr bezdomáč!

6.dubna » Aha!
Nový partner Lucie Bílé (50) prozradil, proč se přejmenoval z Fejerčáka na Filipiho. Radek Filipi (33) se tím totiž distancoval od svého biologického otce, který je prý násilník a nyní dokonce i bezdomovec.

Tato informační stránka o Roman Dvorský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Dvorský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes