Radek Filipi

Related to

Obří bicepsy trénuje Radek Filipi i v karanténě. Partnerka Lucie Bílá mu slouží jako lidské závaží

29.March » Super.cz
Mohl by Lucii Bílou (53) nosit na rukou. Ostatně on to Radek Filipi velmi často také provádí. V době karantény, kdy kulturista nemůže pravidelně docházet do posilovny, využívá svou slavnou partnerku jako závaží.

Drsně to natřel tajnému ctiteli!

28.March » NašeHvězdy.cz
Zpěvačka má štěstí, že je neustále po jejím boku urostlý partner Radek Filipi (36). Nebýt jeho, kdo ví, jak by dopadlo setkání s mužem, který čekal u domu Lucie Bílé (53). „Jeden pán přišel s kuframa k nám domů. Lucce psal už několik let předtím d...

Lucie Bílá dostala přítele k žehličce: Dlouho to spolu nevydrželi!

26.March » stars24.cz
Lucie Bílá a Radek Filipi v posledních dnech spolupracovali při výrobě roušek, zpěvačka šila, její partner žehlil. Dlouho jim to ale nevydrželo. Svalovec totiž dostal něco, co musel hned jít vyzkoušet.

Bílá o zasnoubení s Filipim: Trochu mě to vyděsilo!

19.March » Kafe.cz
Lucie Bíla zažila v milostném životě nejrůznější eskapády, ale až nyní je konečně spokojená. Šťastnou ji činí Radek Filipi, se kterým se dle svých slov od rána do večera jen směje. „Jestli smích prodlužuje život, tak tu díky němu budu hodně dlouho...

Tajemství snoubence Lucie Bílé: Co jste o svalovci Radku Filipim nevěděli?

10.March » Šíp
Je partnerem slavné ženy, a tak se o Radku Filipim obecně ví méně, než o jeho partnerce Lucii Bílé. Radek Filipi je nepřehlédnutelný pro svou výšku i muskulaturu, má však více tajemství, než byste čekali…

Lucie Bílá: U dveří na ni čekal podivín! Zasáhl Radek Filipi!

9.March » stars24.cz
Lucie Bílá a Radek Filipi měli doma nečekanou návštěvu. Jan Kraus si svalnatého přítele zpěvačky pozval do své show a on překvapil zajímavou historkou. Jak dopadl podivín, který klepal Slavici na dveře?

Noční drama u domu Bílé: Svalovec Radek si lásku ubránil

9.March » Aha!
Popularita má i svou odvrácenou tvář. Na vlastní kůži se o tom nedávno předsvědčila populární zpěvačka se svým partnerem. Co se před jejím domem po návratu z vystoupení stalo?

Lucie Bílá a Radek Filipi: TAJNÁ SVATBA?!

7.March » stars24.cz
Lucie Bílá a Radek Filipi tvoří pár už dost dlouho na to, aby mohli přemýšlet o tom, jestli ho nezpečetí svatbou. Populární zpěvačka a její svalovec teď promluvili o tajném obřadu. Jak to s ním je?

Trauma Lucie Bílé po návratu z koncertu: Doma na ni čekal úplně cizí muž!

6.March » Blesk.cz
Zpěvačka má štěstí, že je neustále po jejím boku urostlý partner Radek Filipi (36). Nebýt jeho, kdo ví, jak by dopadlo setkání s mužem, který čekal u domu Lucie Bílé (53).

Lucie je na veřejnosti úplně stejná jako v soukromí, říká Radek Filipi o vztahu s Lucií Bílou

5.March » Prima Ženy
Přítel Lucie Bílé, Radek Filipi, se stal mistrem světa v bench - pressu. V rozhovoru prozradil, jak vypadá život s Lucií Bílou.

Show Jana Krause – Marie Rottrová, Radek Filipi a Hana Roháčová

4.March » Mezizenami.cz
Zpěvačka Marie Rottrová, mistr světa v bench-pressu Radek Filipi a expertka na problematiku infekcí Hana...
Miloš Kopecký - Český herec
Marek Dědik - Český tanečník

Tato informační stránka o Radek Filipi zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Filipi" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes