15
new stories - click to show

Robert Englund

Related to

V hraném Peter Pan a Wendy, který se čerstvě začal...

17.March » Kritiky.cz
V hraném Peter Pan a Wendy, který se čerstvě začal natáčet si zahrají také Alan Tudyk coby Mr. Darling a Molly Parker jako Mrs. Darling.

Seriál Ray Donovan se dočká celovečerního filmu. Scénář...

25.February » Kritiky.cz
Seriál Ray Donovan se dočká celovečerního filmu. Scénář napíše showrunner seriálu David Hollander a Liev Schreiber, představitel titulní role.

Ve věku 75 let zemřel Jeremy Bulloch, představitel Boba Fetta...

18.December » Kritiky.cz
Ve věku 75 let zemřel Jeremy Bulloch, představitel Boba Fetta ze Star Wars: Epizoda V – Impérium vrací úder. The post Ve věku 75 let zemřel Jeremy Bulloch, představitel Boba Fetta... first appeared on Kritiky.cz .

Ve věku 75 zemřel Jeremy Bulloch, představitel Boba Fetta ze...

18.December » Kritiky.cz
Ve věku 75 zemřel Jeremy Bulloch, představitel Boba Fetta ze Star Wars: Epizoda V – Impérium vrací úder. The post Ve věku 75 zemřel Jeremy Bulloch, představitel Boba Fetta ze... first appeared on Kritiky.cz .

Jaimie Alexander se coby Lady Sif se přidává k obsazení...

12.December » Kritiky.cz
Jaimie Alexander se coby Lady Sif se přidává k obsazení Thor: Love and Thunder. Spekuluje se, že by se mohla ještě dříve, a to v seriálu Loki na Disney+. The post Jaimie Alexander se coby Lady Sif se přidává k obsazení... first appeared on Kritiky...

Nicolas Cage se stane průvodcem šestidílného...

11.December » Kritiky.cz
Nicolas Cage se stane průvodcem šestidílného dokumentárního seriálu na Netflixu s názvem Dějiny nadávání. The post Nicolas Cage se stane průvodcem šestidílného... first appeared on Kritiky.cz .

Stranger Things s Freddym Kruegerem

2.December » ČSFD.cz
Městečko Hawkins čeká nová noční můra. A to přímo ta z Elm Street. Herec Robert Englund byl totiž oficiálně obsazen do čtvrté řady populárního seriálu Stranger Things. V hitu streamovací služby Netflix pak ale nebude jediným nováčkem, kromě tradič...

Ve věku 85 let zemřel představitel Darth Vadera v původní...

29.November » Kritiky.cz
Ve věku 85 let zemřel představitel Darth Vadera v původní trilogii Star Wars David Prowse. The post Ve věku 85 let zemřel představitel Darth Vadera v původní... first appeared on Kritiky.cz .

Stranger Things: Tvůrci představují hned osm nových postav, na které se diváci mohou těšit ve čtvrté řadě

25.November » TVGURU.cz
Produkce čtvrté řady Stranger Things byla pozastavena stejně, jako většina jiných projektů, které měly tu smůlu a začaly se natáčet v letošním roce. Naštěstí koncem října se dala opět do pohybu a my se tak ani ne po měsíci natáčení dočkali hned ně...

Freddy Krueger se objeví ve čtvrté řadě seriálu Stranger…

24.November » Kritiky.cz
Freddy Krueger se objeví ve čtvrté řadě seriálu Stranger Things. Neztvární ho nikdo jiný, než jeho představitel Robert Englund. Kromě Englunda si v seriálu zahrají také Tom Wlaschiha a Jamie Campbell Bower. The post Freddy Krueger se objeví ve čtv...
Claudia Cardinale - Italská herečka
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19
Seznam.cz - Internetová společnost

Tato informační stránka o Robert Englund zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Robert Englund" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes