15
new stories - click to show

Jamison Ernest

Related to

Linda Vojtová neztrácí čas. Zásnuby po krátké známosti

18.October » Expres.cz
Dlouhých čtrnáct let byla česká topmodelka Linda Vojtová ve vztahu s Jamisonem Ernestem, aniž by se jejich soužití kamkoliv posunulo. S Joshuou Sasonem, s nímž chodí necelý rok, ale tak zdráhavá není. Movitý finančník ji totiž požádal o ruku a Lin...

Linda Vojtová se zasnoubila: Topmodelka se pochlubila prstýnkem, který jí přítel navlékl po necelém roce vztahu

15.October » Super.cz
Se svým předešlým partnerem Jamisonem Ernestem žila Linda Vojtová (34) na hromádce celých čtrnáct let . Se svým aktuálním přítelem, finančníkem Joshuou Sasonem, nechodí česká topmodelka ani rok a už se dočkala zásnubního prstenu.

Krásná modelka 4 měsíce po rozchodu: Slaví zásnuby!

15.October » Blesk.cz
Vzala to hopem! Jen čtyři měsíce po oznámení krachu dlouholetého vztahu už Linda Vojtová (34) slyší svatební zvony! Bude si brát amerického milionáře. Propálila to její nejlepší kamarádka a kolegyně Michaela Kociánová (30).

Topmodelka Linda Vojtová po rozchodu: Rande s pejskařem!

12.October » Aha!
Po čtrnácti letech se rozešla s partnerem a našla si novou lásku! Dosud ale Linda Vojtová (33) neprozradila, s kým teď vlastně randí. Že by to byl neznámý pohledný mladík, s nímž ji fotoreportéři zastihli při venčení francouzského buldočka?

Jedna z nejkrásnějších Češek se pyšní novým partnerem. Linda Vojtová randí s tímhle sympatickým finančníkem

16.August » Super.cz
Topmodelka poprvé od rozchodu s dlouholetým partnerem Jamisonem Ernestem, se kterým žila 14 let, ukázala novou lásku. Před nedávnem přiznala, že má již nový vztah, ale jeho tvář doposud tajila.

Linda Vojtová: Topmodelka po rozchodu dlouho single nevydržela

15.June » iHOT.cz
Topmodelka Linda Vojtová se v Praze se svým snoubencem Jamisonem Ernestem ukazovala docela často. Po čtrnácti letech vztahu ale místo na svatbu došlo na rozchod a modelka přiznala, že už nějaký čas s Jamisonem netvoří pár.

Top modelka Vojtová přiznala rozchod i novou lásku

Topmodelka Linda Vojtová často jezdila do Prahy se svým přítelem Jamisonem Ernestem. Po čtrnácti letech vztahu se ale láska vytratila, a modelka přiznala, že už nějaký čas s Jamisonem netvoří pár.

Po 14 letech lásky přišel rozchod: Topmodelka Linda Vojtová se rozešla s přítelem. Jak se s tím vypořádala?

15.June » Super.cz
Dlouhých čtrnáct let byla zadaná a vypadalo to, že s fešákem Jamisonem Ernestem už je nic nerozdělí. Přesto jejich láska skončila. Modelka Linda Vojtová (33) ale nesmutní. "Byla jsem ve vztahu od devatenácti," přiznala.
Linda Vojtová - Česká modelka
Taťána Kuchařová - Miss World 2006
Zlata Adamovská - Česká herečka
Pavlína Němcová - Česká modelka
Giorgio Armani - Italský módní návrhář
Josef Zíma - Český herec, zpěvák
Jaroslav Svěcený - Český houslový virtuóz

Tato informační stránka o Jamison Ernest zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jamison Ernest" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes