15
new stories - click to show

Jaroslav Fiala

Related to

Podívejte se: Mezinárodní soutěž Kladenská veverka už má své letošní vítěze

22.November » Kladenský deník
V Kladenské střední a vyšší zdravotnické škole byli v pondělí odpoledne slavnostně oceněni vítězové 34. ročníku výtvarné a literární soutěže Kladenská veverka. Letošním tématem klání byla Ochrana přírody a životního prostředí.

Správný kominík musel být vždy hubený, mrštný a tak trochu horolezec, říká Jaroslav Fiala, nestor českého kominictví

23.August » ČRo Olomouc
Pružnost kominíků byla vždy nasnadě. „Aby se vlezl do průlezného komína a mohl jej ručně vyškrabat, vyčistit a vymést,“ říká Jaroslav Fiala st., nestor českého kominictví.

Správný kominík musel být vždy hubený, mrštný a tak trochu horolezec, říká Jaroslav Fiala, nestor českého kominictví

25.May » ČRo Olomouc
Pružnost kominíků byla vždy nasnadě. „Aby se vlezl do průlezného komína a mohl jej ručně vyškrabat, vyčistit a vymést,“ říká Jaroslav Fiala st., nestor českého kominictví.

Levicoví obhájci ruského kolonialismu

24.March » Deník N
Komentář Jaroslava Fialy: Dodávky zbraní na Ukrajinu dělí levici – část volá po jejich konci a viní Západ z eskalace války. Proč se výrazní levicoví myslitelé a politici shodnou s autokraty a fašisty na „peacewashingu“ ruského imperialismu?

Odmítněme české mnichovanství. Ruské tanky na Ukrajinu nepatří

17.January » Deník N
Komentář Jaroslava Fialy: Andrej Babiš se v prezidentské kampani odkryl jako bojovník za „mír“ na Ukrajině. Vychází vstříc proměnlivým lidovým náladám a nahrává Putinovi. Kde se vzalo nové české mnichovanství?

Rusko je neokoloniální despocie. Havel a Zelenskyj jsou symboly naší dekolonizace od Moskvy

20.May » Deník N
Esej Jaroslava Fialy: V jádru ruské propagandy je rasismus vůči zemím střední a východní Evropy, které nemají mít nárok na vlastní svobodu ani suverenitu. Právě spojenectví se Západem je nutná podmínka naší vlastní dekolonizace od Ruska.

Pamětník zastřešování HZS: Brigádníci pracovali s nadšením

Vše jednou začíná a jednou končí, říká jedna lidová moudrost. Dalo by se říci, že dvojnásob tato pravda platí u Horáckého zimního stadionu (HZS) v Jihlavě, který za několik měsíců půjde k zemi. Na jeho místě má vyrůst nová multifunkční Horácká aréna…

Zelená politika není šílenství, které nám „vnucuje Brusel“, ale součást naší bezpečnosti

8.April » Deník N
Komentář Jaroslava Fialy: Musíme se zbavit obchodní a energetické závislosti na diktaturách, které společně usilují o náš vlastní rozvrat. Pomoci nám v tom může zelená politika, která vezme vážně vojenskobezpečnostní hledisko.

Tváří v tvář fanatismu čeká Česko historická zkouška

3.March » Deník N
Esej Jaroslava Fialy: Dějiny se daly do pohybu. Ruská agrese proti Ukrajině představuje násilný pokus přepsat uspořádání světa a potenciální hrozbu pro život na Zemi. Režimu ruského diktátora Vladimira Putina nejde o nic menšího než o obnovu impéria…

Levice stojí tváří v tvář zániku. Jakou cenu za to zaplatí česká společnost?

16.December » Deník N
Esej Jaroslava Fialy: Česká levice se rozpadla. A není divu. Svojí účastí ve vládě Andreje Babiše bohužel spáchala politickou sebevraždu, a přispěla tím k tomu, že se Česká republika, stát i společnost ocitly v hluboké krizi. Ze současného marasmu n…

Dějiny neskončily. Vydá se Česko do náruče autoritářství?

3.September » Deník N
Esej Jaroslava Fialy: Řada událostí z nedávné doby naznačuje, že zřejmě míříme k nové fázi soupeření Západu s Východem. Ať už jde o rostoucí moc Číny, nebo bleskové převzetí moci Tálibánem v Afghánistánu, kdekdo poukazuje na oslabování Západu a form…
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD
Hana Orgoníková - politik za ČSSD
Josef Novotný st. - politik za VV

Tato informační stránka o Jaroslav Fiala zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Fiala" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes