Eliška Finková

Related to

Divadlo Drak má své tradice. Patří k nim ovšem také ochota riskovat a hledat neprobádané cesty

10.September » ČRo Hradec Králové
Dnes si budeme povídat o legendárním hradeckém Divadle Drak, které bude mít navíc nového ředitele, protože současná ředitelka Eliška Finková, která stojí v čele Draku od roku 2010, odchází do důchodu. Novým ředitelem byl vybrán Tomáš Jarkovský, kt...

Rychlé zprávy: Drak povede Tomáš Jarkovský

23.June » i-divadlo.cz
Ředitelem královéhradeckého Divadla Drak bude dosavadní dramaturg a scenárista divadla Tomáš Jarkovský. Nahradí Elišku Finkovou, která stojí v čele divadla od roku 2010 a která se rozhodla odejít do důchodu. Jarkovský se ujme funkce 1. ledna 2020.

Divadlo Drak povede Tomáš Jarkovský

Ředitelem Divadla Drak v Hradci Králové bude od 1. ledna 2020 dosavadní dramaturg a scenárista divadla Tomáš Jarkovský. Nahradí Elišku Finkovou, která odchází do důchodu.

Drak bude mít nového ředitele

Divadlo Drak v Hradci Králové bude mít od 1. ledna příštího roku nového ředitele. Elišku Finkovou, která odchází do důchodu, po šesti letech ve funkci vystřídá Tomáš Jarkovský. V pondělí to potvrdila mluvčí divadla.

Divadlo Drak v Hradci Králové povede Tomáš Jarkovský

14.June » Hradec Králové
Hradec Králové 14. června (ČTK) - Ředitelem Divadla Drak v Hradci Králové bude dosavadní dramaturg a scénárista divadla Tomáš Jarkovský. Nahradí Elišku Finkovou, která stojí v čele divadla od ledna 2010. ČTK to dnes řekli zástupci divadla. Jarkovs...

Divadlo DRAK hledá nového ředitele

30.April » Divadelní noviny
Divadlo DRAK a Mezinárodní institut figurálního divadla o.p.s. v Hradci Králové vyhlašují výběrové řízení na pozici ředitele. Uzávěrka přihlášek je 4. června 2019.

Divadlo DRAK hledá nového ředitele

25.April » Hradec Králové
Divadlo DRAK a Mezinárodní institut figurálního divadla o.p.s. v Hradci Králové čeká výměna na ředitelském postu. Eliška Finková, která v čele této legendární divadelní scény stojí od 1. ledna 2010, totiž funkci ředitelky opustí na konci letošního...

Dvě dámy, dvě divadla, jedno město. Žádná konkurence a společná radost z tvorby a setkávání

27.December » ČRo Hradec Králové
Dnes je mou milou povinností přivítat ve studiu dvě dámy, které řídí divadla v krajském městě Hradci Králové. Mými hosty jsou Eva Mikulková, ředitelka Klicperova divadla a Eliška Finková, ředitelka Divadla Drak.

Tato informační stránka o Eliška Finková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eliška Finková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes