Michal Franc

Vztahuje se k

ADALBERTINUM - LISTOPAD

29.října » Hradec Králové
Dovolujeme si zveřjnit program Hradecké kulturní a vzdělávací společnosti na měsíc listopad. Uvedené programy jsou realizovány za podpory Statutárního města Hradec Králové.

Brána 41. Světa květin otevře v pátek ráno

Trutnov - Obdivovat nevšední či pečlivě vypěstěné rostlinky, nebo si koupit něco na vlastní zahrádku či do bytu. To jsou dva hlavní důvody, proč zajít na 41. ročník výstavy Svět květin.

OBRAZEM: Vydařená premiéra letního kina u Uffa

Trutnov - Kultovní komedií Tajemství hradu v Karpatech zahájilo včera Uffo novou éru - provoz letního kina na zahrádce před kavárnou Caffé Uffo.

Vypadáme jako blázni. Češi dojeli na fichtlech do Ruska a myslí na Mexiko

7.srpna » ČRo Pardubice
Kdo by neznal tenhle legendární stroj? Motorky Jawa ze sedmdesátých let učarovaly dvojici dobrodruhů z východu Čech. Už s nimi brázdili spoustu zemí, ale Rusko dlouho odolávalo. Až do letošního léta.

První Češi dojeli na fichtlech na Rudé náměstí v Moskvě

13.července » ČRo Hradec Králové
Michal Franc a Martin Gregor se zdárně vrátili z Ruska, když dojeli jako první Češi na krásných Jawách 50 do Moskvy až na Rudé náměstí. Už jsou doma a hned zařali plánovat další výpravu. Ta Moskevská trvala 28 dní a ujeli na ní 5 800 kilometrů.

Motorkáři se vrací zpátky do Chocně

28.června » Orlický deník
Choceň - Dobrodružné putování cestovatelů Martina Gregora a Michala France do Ruska končí. Motorkáři na starých Jawách ze sedmdesátých let se blíží po necelém měsíci zpátky domů.

Dobrodruzi dojeli jako první Češi na jawě na Rudé náměstí

21.června » Orlický deník
Moskva/ Choceň - Martin Gregor a Michal Franc z Orlickoústecka dorazili jako první Češi do Moskvy na Rudé náměstí na starých pionýrech.

Cestovatelé nesmí do Černobylu

8.června » Orlický deník
Kyjev/ Choceň - Dobdodruzi Michal Franc a Martin Gregor na starých motocyklech Jawa, kteří vyrazili před týdnem z Chocně, navštívili Kyjev.

Cestovatelé na pionýrech nabrali směr Rusko

3.června » Orlický deník
Choceň /FOTO/ - Dobrodruzi na fichtlech se vydali v pátek odpoledne na svoji cestu do Ruska a Černobylu. Na strojích ze 70. let ujedou Michal Franc a Martin Gregor přes 5500 kilometrů a na silnici stráví zhruba třicet dní.

Veselku zbourali před 45 lety. Nahradit ji má moderní dům

26.srpna » Pardubický deník
Pardubice – Přesně před pětačtyřiceti lety byla zbourána jedna z nejslavnějších budov v Pardubicích. Takzvanou Veselku znal každý, zapsala se i do historie města. Soukromý investor chce dnes hotel připomenout moderní administrativní budovou.
Tenis - Míčová hra, tzv. bílý sport

Tato informační stránka o Michal Franc zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Franc" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes