Lukáš Franta

Related to

Trailer: Duna - mistrovské dílo světové sci-fi se představuje epickou upoutávkou - s cz titulky

9.September » Gorilla.cz
Duna Franka Herberta je považována za jeden z nejzásadnějších románů světové sci-fi - společně se sérií Foundation Isaaca Asimova a několika dalšími romány. A teď jsme se konečně dočkali její ultimátní filmové verze. Číst dál »

Trailer #2: Není čas zemřít - No Time to Die - vpálil do nás James Bond trailer roku?

3.September » Gorilla.cz
Cary Fukunaga pořádně sešlápl u nové bondovky plyn a po dechberoucí první upoutávce je tu druhá ještě natřískanější. Když už se má Daniel Craig rozloučit, tak to bude s velkým a hlasitým BANG! Číst dál »

Trailer: The Suicide Squad DC FanDome Sneak Peek - tolik hrdinů, že by mohli mít svoji řadu v Kinder vajíčku

26.August » Gorilla.cz
James Gunn představuje svůj doposud nejambicióznější komiksový projekt. Připravte se na tak početný ansámbl, že si vedle něj Expendables přijdou jako komando jednoho muže. Číst dál »

Trailer #2: Wonder Woman 1984 - Cheetah se představuje

26.August » Gorilla.cz
Wonder Woman 1984 bude mít těžký úkol navázat na úspěch jedničky - obzvlášť v covidových časech. Pokud bychom ale měli soudit podle trailerů, Warneři se nemají čeho obávat - v ruce třímají solidní vypalovačku, která možná nebude nejoriginálnější k...

Trailer: The Batman - Robert Pattinson vystupuje ze tmy

23.August » Gorilla.cz
A je to tady. Další Batman se představuje a vypadá docela nakrknutě. A nad hlavou mu visí otazníky. Číst dál »

Trailer: Rogue - Megan Fox se vrací do akce!

22.July » Gorilla.cz
Svého času platila za nejpřitažlivější ženu Hollywoodu. Ale pak poslala Michaela Baye do řitě a protože to není zrovna oscarová herečka, nabrala její kariéra sestupný směr. Chvíli to dokonce vypadalo, že se nad ní hollywoodské vody zavřely úplně, ...

TOP 5: Ian Holm a jeho nejlepší role

19.June » Gorilla.cz
Ian Holm patřil stejně jako třeba patří Sean Connery nebo Ian McKellen k elitě služebně nejstarší britské herecké generace. Největší popularitu si získal paradoxně až v pozdějším věku svojí rolí Bilbo Pytlíka v Pánu prstenů, ale i do té doby nastř...

Teaser: Zack Snyder představuje svoji Justice League

18.June » Gorilla.cz
Bude to stát ještě 20-30 milionů dolarů, aby se na HBO Max příští rok mohl objevit Snyder´s Cut Justice League, jedno je ale jisté už teď. Čeká nás Darkseid a teď ho poprvé vidíme v rozpohybovaných obrázcích. Číst dál »

Ryan Gosling chce být vlkodlak

30.May » Gorilla.cz
Studio Universal se nehodlá vzdát své snahy využít komerčně některé ze svých nejsilnějších značek a postav. Patří mezi ně i vlkodlak aneb Wolfman. Číst dál »

Batman: Detailní pohled na Batsuit za denního světla

27.May » Gorilla.cz
Natáčení nového Batmana bylo kvůli pandemii pozastaveno (a s tím posunuta i premiéra až na listopad 2021), film ale i přesto poutá pozornost fanoušků. A jeden z nich analyzoval tolik detailů ze zatím dostupných fotek a informací, že se rozhodl vym...
Jeremy Irons - Britský herec
Luc Besson - Francouzský filmař

Tato informační stránka o Lukáš Franta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Franta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes