15
new stories - click to show

David Frnka

Related to

V Severočeských dole trvá pře o mzdy

15.January » iUHLI.cz
Zástupci Severočeských dolů (SD) a odborářů se stále nedohodli na růstu mezd zaměstnanců v letošním roce. Vedení navrhlo nárůst tarifních mezd o šest procent, odboráři požadují plošné zvýšení o 2000 korun měsíčně pro každého.

Mnozí zaměstnanci letos dostanou přidáno, a nejen k základnímu platu

13.January » iRegiony Impuls
Vyšší cifry budou letos mít mnozí zaměstnanci firem v Ústeckém kraji na svých výplatních páskách. Přidáno přitom často dostanou nejen k základnímu platu, ale navýší se jim třeba i příplatky za přesčasy či odpolední směny.

Mnozí zaměstnanci letos dostanou přidáno, a nejen k základnímu platu

13.January » iDNES.cz
Vyšší cifry budou letos mít mnozí zaměstnanci firem v Ústeckém kraji na svých výplatních páskách. Přidáno přitom často dostanou nejen k základnímu platu, ale navýší se jim třeba i příplatky za přesčasy či odpolední směny. Další články k tématu: Fi...

V Severočeských dolech se o mzdách ještě nedohodli

12.January » Haló noviny
Zástupci Severočeských dolů (SD) a odborářů se stále nedohodli na růstu mezd zaměstnanců v letošním roce. Předložená nabídka ze strany vedení společnosti podle mluvčího SD Lukáše Kopeckého zněla nárůst pro každého o šest proc...
AGROFERT HOLDING, a.s. - Zemědělství, lesnictví, těžba dřeva a rybolov
ČEZ, a.s. - Výroba a rozvod elektřiny, vody, plynu a páry

Tato informační stránka o David Frnka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Frnka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes