Anna Gamanová

Vztahuje se k

Kladno se zaměří na bezpečnost i hazard

23.listopadu » Kladenský deník
Kladno - Na kladenskou radnici se ve středu po čtyřech letech vrátil pětapadesátiletý Dan Jiránek (ODS) v roli primátora. Ačkoliv ODS v komunálních volbách nevyhrála, podařilo se jí sestavit širokou koalici a odsunout tak Volbu pro Kladno s dosava...

Primátorem Kladna se stal Dan Jiránek

21.listopadu » Deník.cz
Je rozhodnuto. Kladenským primátorem se stal lídr kladenské ODS Dan Jiránek, který největší středočeské město vedl již v letech 2004-2014. V pozici primátora tak vystřídal Milana Volfa (Volba pro Kladno).

Primátorem Kladna se stal Dan Jiránek

21.listopadu » Kladenský deník
Kladno – Je rozhodnuto. Kladenským primátorem se stal lídr kladenské ODS Dan Jiránek, který největší středočeské město vedl již v letech 2004 – 2014. V pozici primátora tak vystřídal Milana Volfa (Volba pro Kladno).

Pirát Jakub Václavovič složil v Kladně mandát. Kvůli SPD v koalici

10.října » iRegiony Impuls
Koalice ODS, Kladeňáků, ANO a SPD zvedla další bouři nevole, tentokrát přímo v zastupitelstvu. Jakub Václavovič z Pirátů kvůli tomuto paktu složil mandát, nahradí ho náhradnice Anna Gamanová.

Pirát Jakub Václavovič složil v Kladně mandát. Kvůli SPD v koalici

10.října » iDNES.cz
Koalice ODS, Kladeňáků, ANO a SPD zvedla další bouři nevole, tentokrát přímo v zastupitelstvu. Jakub Václavovič z Pirátů kvůli tomuto paktu složil mandát, nahradí ho náhradnice Anna Gamanová. Další články k tématu: Kladenský primátor Volf utrpěl v...

Pirát Václavovič složil mandát

8.října » Kladenský deník
Kladno - Zvolený zastupitel Jakub Václavovič (Kladeňáci, člen Pirátů) složil v pondělí odpoledne mandát zastupitele Kladna. Pozici obsadí první náhradnice Anna Gamanová.
Jiří Pospíšil - Český politik
KSČM - Levicová politická strana
TOP 09 - Pravicová politická strana
ODS - Politická strana

Tato informační stránka o Anna Gamanová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anna Gamanová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes