Kateřina Geislerová

Vztahuje se k

Nevěřili byste, čím by se Stivínová živila, kdyby nebyla herečkou. Svůj sen si realizuje jiným způsobem

7.listopadu » Super.cz
Příliš se o Zuzaně Stivínové (45) neví, že kdyby se neprezentovala na divadelních prknech či před kamerou, vytvářela by oblečení.

Pro jednu z nejkrásnějších českých hereček je půvab překážkou. Chce být ošklivá a nenamalovaná

28.října » Super.cz
Je primárně herečkou, ale koketuje také s profesí spisovatelky. Vlastina Svátková (36) vydala svou třetí knihou s názvem Prostor pro duši.

Není to žádná nitěnka. Partnerka Adama Mišíka všechny odzbrojila svými ňadry v korzetu

27.října » Super.cz
Na prezentaci aktuální kolekce návrhářky Kateřiny Geislerové nebylo možné přehlédnout modelku Dianu Kratochvílovou . Partnerka zpěváka Adama Mišíka (21) totiž měla za úkol vynést model opatřený korzetem. Majitelce ženských tvarů tento kousek ještě...

Návrhářka Kateřina Geislerová slaví 15. výročí své značky. Kolekce podzim/zima 2018 vyzdvihuje stěžejní prvky její tvorby

17.října » iluxurylife.cz
Návrhářka Kateřina Geislerová slaví 15. výročí své značky. Kolekce podzim/zima 2018 vyzdvihuje stěžejní prvky její tvorby > Odstavec (previous revision)

Kateřina Geislerová slaví s novou kolekcí patnácté výročí značky

8.října » Marianne.cz
Poznávacím znamením Kateřiny Geislerové jsou perfektně propracované střihy, smysl pro detail a prolínání ženských a mužských prvků. Podívejte se, jak tato přední česká...

Kateřina Geislerová zve se svou speciální kolekcí „NA SCÉNU“!

25.září » Móda
Návrhářka Kateřina Geislerová slaví patnáctileté výročí. Proto v aktuální kolekci zvolila souhrn prvků, se kterými se jí pracuje úplně nejlépe.

Nová kolekce návrhářky Kateřiny Geislerové: Podívejte se na zákulisí focení s herečkou Plodkovou

7.srpna » Seznam Zprávy
Módní návrhářka Kateřina Geislerová představila novou kolekci na podzim a zimu letošního roku. I když ona sama s módou začínala ve Francii, po příjezdu do Čech si její modely okamžitě oblíbily třeba Simona Krainová nebo herečka Jana Plodková.

CZECH DESIGNERS MARKET BY BIBLOO nabízí módu od předních českých designérů

20.března » Marie Claire
Během pražského módního týdne byste rozhodně neměli opomenout navštívit unikátní prostor BIBLOO CONCEPT STORE , který se nachází ve 4. patře OD Kotva . Po celou dobu trvání módní události probíhá v prostorách concept storu CZECH DESIGNERS MARKET B...

Co vám nesmí chybět v létě v šatníku. Přední čeští návrháři vám poradí

18.března » Super.cz
Podle návrháře Mira Saba bude hlavní barvou červená, to jeho kolega Lukáš Macháček sází pro změnu na fialovou a módní designérka Kateřina Geislerová používá jemné barvy a decentní barevné potisky.

Tato informační stránka o Kateřina Geislerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Geislerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes