15
new stories - click to show

Kateřina Geislerová

Related to

Módní návrhářka, kterou miluje Simona Krainová, je podruhé těhotná. Už se pěkně zakulacuje!

26.September » Super.cz
Módní návrhářka Kateřina Geislerová, kterou miluje například modelka Simona Krainová (47) , bude dvojnásobnou maminkou. Pět let po narození syna Eliáše se těší na druhého potomka. Novinkou se pochlubila na sociální síti.

Nadčasová letní móda z dílen českých návrhářů

3.July » Novinky.cz
Hledáte unikátní módní kousek, který povýší váš šatník na novou úroveň? Pak zapomeňte na zahraniční návrháře. Kvalitní, stylové a nadčasové oblečení a doplňky nabízejí i přední čeští návrháři a značky. Stačí jen zapátrat.

„Červená je pro mě nová černá“ říká Kateřina Geislerová

10.June » LuxuryMag
Je jednou z mála českých návrhářek, kterým se podařilo uspět v Paříži. Vrátila se do Prahy, kde má nyní již několik let svůj úspěšný showroom v centru Prahy a za svými francouzskými klientkami, které si ji sále žádají, do módní metropole dojíždí. ...

Česká návrhářka šije roušky v klipu slavného hudebníka Johna Legenda

5.June » Ženy.cz
Módní návrhářka Kateřina Geislerová byla jednou z prvních, které v polovině března sedly k šicímu stroji a místo šatů začaly šít roušky. Nyní ji díky tomu můžeme vidět ve videoklipu slavného hudebníka Johna Legenda. Jak se to povedlo?

Červená je pro mě nová černá: Kateřina Geislerová

22.May » iLuxus.cz
Je jednou z mála českých návrhářek, kterým se podařilo uspět v Paříži. Vrátila se do Prahy, kde má nyní již několik let svůj úspěšný showroom v centru Prahy a za svými francouzskými klientkami, které si ji sále žádají, do módní metropole dojíždí. ...

Nejvíc mě baví kalhoty, říká módní návrhářka Kateřina Geislerová

19.April » Heroine.cz
Kateřina Geislerová se módnímu návrhářství věnuje 16 let. Studovala a začínala v Paříži, kam se za svými klientkami neustále vrací, ale doma je už opět v Praze. Přečtěte si rozhovor o její kariéře, strategii prodeje i přístupu k udržitelnosti.

Herečka Jana Plodková: První roušku jsem šila dvě hodiny

1.April » i60.cz
Jana Plodková, herečka Divadla Na zábradlí, se v době nouzového stavu vrhla na šití roušek a dobrou náladu se snaží udržet třeba tím, že neposlouchá zprávy.

Co obléct, když karanténa velí zůstat doma. Posílejte tipy na domácí péči

1.April » OnaDnes.cz
Opatření proti koronavirové nákaze donutila většinu z nás trávit čas převážně doma. Ať sedíte s dětmi u školních úkolů, máte home office nebo jste v seniorském věku a krátíte si čas čtením knih, nerezignujte a věnujte pozornost tomu, co máte na sobě.

Šije celé Česko. Designéři se pustili do boje proti nedostatku roušek a nabízejí pomoc

18.March » czechdesign.cz
#rouskanenihanba, naopak v posledních dnech je to ta nejvíc cool věc, kterou můžete mít na sobě. Připravili jsme pro vás výběr několika českých designérů, kteří solidárně pomáhají kde se dá, a šijí roušky, kterých je v Čechách zatím stále nedostatek.

Tato informační stránka o Kateřina Geislerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Geislerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes