Rudi Giuliani

Related to

Trumpův právník: Mám důkazy proti synovi Joe Bidena!

17.December » prvnízprávy.cz
Právník amerického prezidenta Donalda Trumpa Rudi Giuliani v neděli řekl, že se mu podařilo shromáždit svědky a dokumenty, které údajně prokazují trestnou činnost syny Joe Bidena.

Pařížské ukrajinské táčky a jejich háčky

12.December » KOSA NOSTRA
Aktuální události mi nedovolily, abych okomentoval jednání tzv. Normandské čtyřky o Ukrajině v Paříži začátkem týdne. Prostě to nešlo. Ono naprosto šílené usnesení Evropského parlamentu o přepsání dějin 20. století, připravené iniciativně českou, ...

Trumpův právník Giuliani: Mám svědky Bidenových „zločinů na Ukrajině“

25.November » AC24.cz
Rudi Giuliani, osobní právník amerického prezidenta Donalda Trumpa, v rozhovoru pro Fox News uvedl, že žádá vízum pro čtyři ukrajinské občany, kteří jsou připraveni potvrdit zapojení Joe Bidena do „všech druhů zločinů“. (Foto: Flickr)

Trumpův právník Giuliani: Mám svědky Bidenových „zločinů na Ukrajině“!

25.November » prvnízprávy.cz
Rudi Giuliani, osobní právník amerického prezidenta Donalda Trumpa, v rozhovoru pro Fox News uvedl, že žádá vízum pro čtyři ukrajinské občany, kteří jsou připraveni potvrdit zapojení Joe Bidena do „všech druhů zločinů“.

Každá země se zdroji energie je potenciálním nepřítelem USA

22.February » prvnízprávy.cz
Každá země, která má obrovské přírodní zdroje energie, ale nedovolí ropným anglo-americkým společnostem jejich využívání, může počítat buď se změnou režimu, nebo v případě, že to nepomůže, tak s vojenským útokem.
Robert Mueller - Americký voják a právník
Vladimir Putin - Prezident Ruské federace
Donald Trump - Americký obchodní magnát
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice

Tato informační stránka o Rudi Giuliani zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rudi Giuliani" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes