15
new stories - click to show

Matěj Halaš

Related to

Znouzectnost, Ventolin, slam poetry, letní kino. V Plzni vyroste kulturní pop-up pod otevřeným nebem

10.September » InfoDnes.cz
Koncerty, letní kino, program pro děti, food festival národnostních menšin i bar pod otevřeným nebem. V Šafaříkových sadech vyroste od 15. do 26. září kulturní pop-up Inspiral Garden, a oživí tak na 12 dnů centrum Plzně. Organizátoři navazují na f...

V Plzni vyroste třídenní kulturní pop-up

12.August » prvnizpravy.cz
Lokální návrháři, djs, street food. Designové kousky od lokálních návrhářů, djs po celý den, kvalitní street food i bar pod otevřeným nebem.

Mladí chodci Orla Vyškov potvrdili pozice mezi jihomoravskou elitou

28.January » Vyškovský deník
Atletické jihomoravské přebory dorostu, juniorů a dospělých proběhly v hale Lokomotivy Olomouc. Z reprezentantů jednoty Orel Vyškov si nejlépe vedli mladí chodci.

Hudba z Živé ulice rozezní centrum Plzně na 10 dní

4.August » prvnizpravy.cz
Multižánrový festival Živá ulice odstartuje už brzy! Od 9.srpna se můžete těšit na dvě scény v Proluce a Šafaříkových sadech, v následujících dnech se přidají další tři hudební scény – na náměstí Republiky, U Branky a v Zach’s pubu.

Opilci v ulicích města dělali problémy. Zaměstnali hlídky strážníků

1.August » QAP.cz
Strážníci Městské policie Plzeň museli ve středu v centru města zasahovat u několika opilých lidí. Přístroj při provedené dechové zkoušce u jednoho z nich naměřil neuvěřitelnou hodnotu 4,6 promile!

Sportmanie Plzeň 2019 už klepe na dveře. Zahájena bude 3D projekcí!

1.August » QAP.cz
Největší sportovní akce města letos začíná v sobotu 17. srpna. Stejně jako loni potrvá devět dní, během kterých umožní dětem i dospělým vyzkoušet si různé druhy sportů či si vyslechnout besedy a přednášky.

Živá ulice odhaluje hudební program! Na koho se můžete těšit?

31.July » QAP.cz
Na 10 dní rozezní hudba z Živé ulice centrum západočeské metropole. Hudební část multižánrového festivalu je přitom pro akci stěžejní. Kdo rozezní centrum Plzně tentokrát?

Krásné modelky obsadily Bolevák! Fotosraz slavil velký úspěch - FOTKY

8.July » QAP.cz
Velký bolevecký rybník i přilehlé okolí se v posledních dnech doslova hemžilo krásnými modelkami a fotografy. Konal se další z tradičních fotosrazů. Podívejte se na fotky!

Léto bude v Plzni patřit festivalu Živá ulice! Přinese divadlo, koncerty i večírky

8.July » QAP.cz
V pořadí již 8. ročník festivalu Živá ulice vypukne během prázdninových měsíců v Plzni. V červenci bude žít především Mlýnská strouha a okolí, v srpnu se pak půjde hlavně na koncerty.

Viktoriány čeká druhý a zároveň poslední domácí přátelák

17.June » QAP.cz
Fanoušci, kteří se chtějí ještě podívat na nové posily při jejich prvních zápasech za Viktorku, mají ještě ve středu poslední možnost! Pokud tedy neplánují vyrazit do zahraničí..
Kamil Fila - Český filmový kritik
Charita Česká republika - Nezisková humanitární organizace
Miroslav Žbirka - Slovenský zpěvák a skladatel
Jaroslav Hutka - Český folkový hudebník, skladatel a písničkář
Lenka Dusilová - Česká zpěvačka
Bedřich Smetana - Český hudební skladatel

Tato informační stránka o Matěj Halaš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Matěj Halaš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes