15
new stories - click to show

František Havlíček

Related to

Písecká Galerie Portyč otevřela novou výstavu

PÍSEK - V galerii Portyč se včera konala vernisáž k jubilejnímu desátému ročníku výstavy členů Pracheňské umělecké besedy. V galerii si návštěvníci mohou prohlédnout malované i šité obrazy, keramiku i fotografie. Vernisáž provázela živá hudba v po...

Rokytno

14.March » Turistika.cz
Tato obec je stejně jako její současná místní část Bohumileč poprvé zmíněna 21. září 1436, kdy císař Zikmund Lucemburský vystavil Diviši Bořkovi z Miletínka zástavní listinu na majetky bývalého kláštera benediktinů v Opatovicích nad Labem, který byl…

Tým HAVEX-auto posílí zkušený manager!

19.June » AUTO.cz
Novým jednatelem a výkonným ředitelem společnosti HAVEX-auto, jednoho z největších autorizovaných prodejců vozů ŠKODA a SEAT v České republice, byl od 1. 6. 2019 jmenován Zdeněk Honek (41).

Originál Jan Spálený připravil nové album. Po devíti letech

6.February » Novinky.cz
Po devíti letech vydávají v pátek album Jan Spálený & ASPM. Poměrně originální sestava, která v českém rybníčku vyniká, se propojováním folku, blues a jazzu dopracovala k svébytnému zvuku a příznivce získává také důrazem na smysluplné texty.
Jindřich Ginter - Novinář
Lenka Bradáčová - Státní zástupkyně
ČSSD - Přední levicová politická strana
Česká vláda - Státní úřad

Tato informační stránka o František Havlíček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František Havlíček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes