Pavel Helan

Vztahuje se k

Skupina Way to go představí své debutové album, hostem bude Pavel Helan

3.listopadu » Víra.cz
Křest, na kterém jako host vystoupí písničkář Pavel Helan, proběhne v sobotu 10. 11. 2018 od 19:30 hod. v Kulturním domě Rubín, Brno - Žabovřesky.

Skupina Way to go představí v Brně své debutové album, hostem bude Pavel Helan

26.října » Novinky.cz
Kapela Way to go dokončila své první album. Fanouškům ho představí na koncertě v Brně společně s hostem písničkářem Pavlem Helanem.

ČT oslaví stoleté výročí republiky desítkami pořadů

9.října » MediaGuru
Česká televize uvede například historický snímek Rašín, připravuje i speciální zpravodajskou relaci.

Programové tipy Radia Proglas na 40. týden 2018

29.září » cirkev.cz
V týdnu od 1. do 7. října se můžete na vlnách Proglasu těšit na nový interaktivní pořad Soukromá detektivní kancelář Lorňon, na týdeník Mezi slovy o vině, trestu a odpuštění nebo rozhovor s písničkářem Pavlem Helanem.

Programové tipy (1.–7. 10. 2018)

28.září » Rádio Proglas
V týdnu od 1. do 7. října se můžete na vlnách Proglasu těšit na nový interaktivní pořad Soukromá detektivní kancelář Lorňon, na týdeník Mezi slovy o vině, trestu a odpuštění nebo na rozhovor s písničkářem Pavlem Helanem.

Pořad Jak se vám líbí – témata do 13. října 2018

23.září » Rádio Proglas
V pořadu Jak se vám líbí si představíme ostravského muzikanta Jaroslava Korbela a jeho projekt Jaro nebo polskou skupinu Čači Vorba. Pozveme vás do Prahy na festival Struny podzimu, s Pavlem Helanem budeme hovořit o jeho aktuálním albu Rapper a te...

Pavel Helan: Rapper (recenze CD)

10.září » Rádio Proglas
Rozhovor s písničkářem Pavlem Helanem, který jsme natočili ve Vsetíně na festivalu United, uvedeme v premiéře 6. října v 15.15. Přečtěte si také naši recenzi alba Rapper.

Festival UNITED zahájila Sima Martausová a Pavel Helan

24.srpna » Rádio Proglas
Do Vsetína zaplněnými vlaky a dalšími způsoby dorazily tisíce mladých lidí, aby se zúčastnily osmého ročníku Festivalu UNITED. Hlavní program multižánrové křesťanské přehlídky otevřelo společné vystoupení písničkářů Pavla Helana a Simony Martausové.

Hip Hop Žije – rozhovor s Majkem Spiritem: Stále věřím, že překonám Primetime

14.srpna » Koule.cz
Koule.cz je hudební a lifestylový server (nejen) pro mladé lidi, které zajímá muzika a všechno, co s ní souvisí. Články píší redaktoři, které muzika baví a kteří sledují, co se děje na světové i české hudební scéně.

Šroubek - Velehrad

13.srpna » Informuji.cz
12. ročník hudebního festivalu Šroubek se uskuteční 25. 8. 2018 od 19:00... | Velehrad - (2018-08-25 19:00:00 - 2018-08-25 00:00:00)

Barbie byla na dalším zákroku a my byli u toho

8.srpna » Koule.cz
Koule.cz je hudební a lifestylový server (nejen) pro mladé lidi, které zajímá muzika a všechno, co s ní souvisí. Články píší redaktoři, které muzika baví a kteří sledují, co se děje na světové i české hudební scéně.

Tato informační stránka o Pavel Helan zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Helan" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes