15
new stories - click to show

Šárka Hloušková

Related to

Vyrazte po třiceti letech do průvodu

21.January » Orlický deník
Regionální muzeum ve spolupráci s pamětníky a městem Vysoké Mýto uskuteční přesně po 30 letech, tedy 23. ledna v 15 hodin, komentovanou rekonstrukci protestního pochodu z náměstí Přemysla Otakara II. do sídliště Družba k tehdejším bytům sovětských...

Opět větší kufr a vnitřek skoro bez tlačítek: První jízda s novou Octavií Combi

29.October » Automix.cz
Po sedmi letech přichází opět čas generační výměny Škody Octavie. Tentokrát k zákazníkům zamíří již čtvrtá novodobá verze. Ještě dlouho před oficiální premiérou jsme se s ní mohli svézt.

Kostel sv. Víta v Zahrádce má nový zvon

29.October » Kutnohorský deník
/FOTOGALERIE/ Spolek přátel Zahrádky zorganizoval sbírku na nový zvon do kostela sv. Víta. Tento kostel je to jediné, co zbylo z městečka, které se rozkládalo pod sakrální stavbou na obou březích řeky Želivky asi 10 kilometrů jižně od Ledče nad Sá...

Loucký klášter má další nová okna

29.October » Znojemský deník
Znojmo – Šestatřicet nových oken, k tomu kompletní repas dveří a v přízemí bezpečnostní kované mříže dostala východní fasáda barokního konventu Louckého kláštera ve Znojmě.

V Mouřínově odbahnili místní potok

29.October » Vyškovský deník
Mouřínov – Odbahnění se dočkal potok v Mouřínově. Dělníci odtěžili sediment na jeho 470 délkových metrech. Projekt odtěžení sedimentu z jeho dna stál obec bezmála 190 tisíc korun. Dalších 140 tisíc bylo zaplatil jako dotaci Jihomoravský kraj.

Na Hluboké lovili šupináče

Kuchařská show, vystoupení kapely Bonsai č. 3, ale hlavně rybí speciality jako kapří škvarky, hranolky i guláš.

V penzionu pro důchodce vymění okna

29.October » Blanenský deník
Kunštát – Kunštátská radnice plánuje opravy v budově tamního penzionu pro důchodce. V osmi bytech do začátku zimy nechá vyměnit okna.

Velkopavlovičtí hasiči dostali nový defibrilátor

23.October » Břeclavský deník
Velké Pavlovice – Větší šanci na záchranu při náhlém kolapsu budou mít teď lidé, kterým budou na blízku velkopavlovičtí hasiči. Mají totiž k dispozici nový externí defibrilátor, zvaný AED.

Elektrotechnická průmyslovka má nového ředitele

23.October » Pardubický deník
Krajští radní jmenovali nového ředitele Střední průmyslové školy elektrotechnické a Vyšší odborné školy Pardubice, stal se jím Petr Mikuláš, který sám v roce 1995 na této škole maturoval.

Motorkář se srazil s vlakem

K závažné dopravní nehodě došlo ve středu po 14.30 hodin na železničním přejezdu mezi Hrdějovicemi a Opatovicemi na Českobudějovicku poblíž čistírny odpadních vod.

Šaratice: Sál získá nový vchod i toalety

23.October » Vyškovský deník
Šaratice – Nový vchod do tělocvičny za obecním domem budou moci využívat obyvatelé Šaratic. Přístavby bude zahrnovat také nové toalety, šatny a sklad.
Kateřina Konečná - Politička za KSČM
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice
Václav Klaus - 2. prezident ČR
Miloš Zeman - Prezident ČR

Tato informační stránka o Šárka Hloušková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Šárka Hloušková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes