15
new stories - click to show

Daniel Hovorka

Related to

JIŽNÍ ČECHY: Lipno poteče. Vodáci se chystají na unikátní úsek divoké vody u Loučovic

Dva olympijští medailisté – zlatý Jiří Prskavec a stříbrný Lukáš Rohan budou o posledním srpnovém víkendu závodit na loučovických Čertových proudech. S nimi se na Lipno chystají stovky vodáků, kteří se zúčastní unikátní akce, jenž se díky speciálním…

Most na spadnutí draží za 2,9 milionu. Obce ho nechtěly ani za korunu

30.April » iDNES.cz
Chtěli byste si pořídit most přes Vltavu hned pod Lipenskou přehradou? Přihlaste se do dražby pořádané Úřadem pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM), jemuž stavba patří, ale už o ni nestojí. Vyvolávací cena je 2,9 milionu korun.

Nevracejte kapry zpět do vody. Umírají pak bolestivou smrtí

24.December » Kurzy.cz
Někteří lidé dají na pár dní do vany a pak je pustí s dobrým úmyslem do ledové řeky. Podle odborníků mají ale kapři jen minimální šanci, že v chladné vodě přežijí. Navíc přitom velmi trpí.

Naháňky vrcholí. Myslivci mají spadeno na divočáky a lišky

Lhotka u Olešnice – Ranní káva, podání rukou a nástup s troubením. Tak začaly letošní naháňky v revíru Lhotka, velkého 550 ha, který spadá pod Lesy a rybníky města Českých Budějovic.
Andy Warhol - Americký malíř, grafik, filmový tvůrce
Marilyn Monroe - Americká filmová herečka, modelka, zpěvačka
Jiří Prskavec - Český vodní slalomář, kajakář

Tato informační stránka o Daniel Hovorka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniel Hovorka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes