Ivan Hronec

Vztahuje se k

Nejlepší festivalové filmy budou k vidění v Plzni

28.září » Týden.cz
V Plzni bude příští týden festival Be2Can, který nabídne nejlepší filmy ze tří nejprestižnějších festivalů, v Berlíně, Benátkách a Cannes. Sedm snímků se představí od 4. do 7. října v Moving Station.

Zloději zahájí letošní filmový festival Be2Can

21.září » Týden.cz
Letošní přehlídku Be2Can, která nabízí vítězné a dramaturgicky výrazné filmy z festivalů Berlinale, Benátek a Cannes, zahájí 3. října držitel Zlaté palmy drama Zloději japonského režiséra Hirokazu Kore'edy.

Operátor Towercom spouští na Slovensku nadstavbový balík Plustelka Viac

25.května » ČRo
Mezi nově přidanými programy se například objevují stanice Československo a Festival, které provozuje společnost Film Europe Ivana Hronce.

Aldobec sa integruje do Eurowag, kde posilní vývoj

27.března » Transport.sk
Spoločnosť W.A.G. payment solutions a.s., jedna z najvýznamnejších spoločností ponúkajúcich platobné riešenie pre cestnú mobilitu v Európe, oznámila akvizíciu 100 % obchodného podielu v oblasti technológií spoločnosti Aldobec technologies, popredn...

První česká filmová stanice míří do Evropy

22.června » iHNed.cz
Stanici české společnosti Film Europe si nyní mohou naladit diváci v Nizozemsku a Belgii. Film Europe Channel jim nabídne jak evropské žánrové filmy, tak snímky z největších evropských festivalů v Benátkách, Berlíně a Cannes. "Jako další vhodná de...

UP Network a Film Europe Channel v Nizozemí a Belgii

20.června » Parabola.cz
Filmový kanál Film Europe Channel a dokumentární televize UP Network se dnes staly součástí satelitních pay-tv služeb Canal Digitaal a TV Vlaanderen, tj. v Nizozemí a Belgii.

Film Europe bude vysílat i v Beneluxu [aktualita]

20.června » DigiZone.cz
Filmový kanál nabízející výběr z evropské a festivalové kinematografie rozšiřuje od 20. června 2017 své vysílání do Nizozemí a Belgie. Jde nejspíše o první filmovou televizní stanici, která vznikla v tzv. východní Evropě a s vlastní distribucí pro...

Co Češi vezou z Cannes? Distributoři získali práva na filmy Zvjaginceva, Hanekeho či Sorrentina

27.května » Aktuálně.cz
Nákupy z Cannes: V českých kinech půjdou nové filmy od populárních režisérů Paola Sorrentina, Michaela Hanekeho nebo Yorgose Lanthimose.

Co Češi vezou z Cannes

26.května » Kultura.iHNed.cz
Čeští distributoři z programu festivalu uvedou novinky režisérů Zjaginceva a hankeho či film Paola Sorrentina o Berlusconim.

Reportáž: Na festivalu v Cannes hoří spor o Netflix. Na projekcích jeho filmů se bučí

22.května » Bleskově.cz
Filmovým festivalem v Cannes hýbe sport mezi Netflixem a zastánci klasické kinodistribuce. Internetová televize Netflix totiž své filmy chce hned po festivalové premiéře pustit na síť, kdežto francouzské zákony nakazují, že snímek se může na inter...

Reportáž: Festival v Cannes zastínil spor o Netflix, na projekcích jeho filmů se tleská i bučí

22.května » Kultura.iHNed.cz
Na festivalu v Cannes se vede bitva o podobu filmové kultury. Neochota společnosti Netflix uvést své snímky do kin pobuřuje Francouze i šéfa poroty. Vždy když se na plátně objeví logo Netflixu, v publiku se mísí tleskání s bučením.
Emília Vášáryová - Slovenská herečka

Tato informační stránka o Ivan Hronec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivan Hronec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes