Miroslav Hudec Český psycholog a politik

Related to

Miroslav Hudec: Až z žadatele o kácení bude už jen oznamovatel

6.December » Deník Referendum
Stovky lidí několikaletým bojem v jednom severočeském městě zachránily stromořadí od kácení. Pokud ale nyní projde novela o ochraně přírody a krajiny, kterou letos iniciovalo Ministerstvo životního prostředí, nebude jim to nic platné.

Dokumentarista Rudolf Živec: Lidé by se nikdy neměli bát dělat správné věci

16.November » Kultura Deník.cz
/ROZHOVOR/ Rudolf Živec nedávno dokončil dokument Kdo, když ne my? Kdy, když ne teď. O svém snímku i jeho tvorbě mluvil v Týdeníku Českolipsko, který vyšel ve středu 13. listopadu.

V Zahrádkách se učili studenti z celého světa. Skoro čtvrt století

13.October » Liberecký deník
Potkat v ulicích České Lípy mladé lidi z Afriky nebo Sýrie nebylo před listopadem 1989 nic neobvyklého. Národnostně pestrá komunita se tvořila v nedalekých Zahrádkách, kde v tamním zámku od roku 1967 fungovalo jedno z deseti českých středisek jazy...

Nad Peklo se vrátí vlaky. Opravu historického mostu ztěžoval omezený přístup

26.September » Deník.cz
Od příštího týdne znovu začnou jezdit motorové vlaky na celé trati z českolipského nádraží do Lovosic, kde cestující dosud omezovala výluka až do Blíževedel. Jejím důvodem byla rekonstrukce mostu přes národní přírodní památku Peklo. Dokončení díla...

Vysvědčení bývá už bez trestu, s odměnami to ale rodiče přehání

28.June » Novinky.cz
Vystresovaných dětí, které se kvůli špatnému vysvědčení bojí jít domů a ukázat ho rodičům, oproti minulosti výrazně ubylo. Na Linku bezpečí se jich kvůli strachu z rodičů obrací čím dál méně. Jenže ani protipól v podobě nepřiměřených odměn není pr...

Miroslav Hudec: Na množství nehleďte… v neklidném světě

Bagatelizace množství lidí na Letné s odkazem na množství voličů Andreje Babiše je nesmyslný argument. Co je hlavní: změny jsou ve vzduchu – nejen u nás a nejen ve vztahu k reliktům gulášového socialismu.

Miroslav Hudec: Strany by si neměly privatizovat celonárodní symboly

Nová strana Václava Klause mladšího nereprezentuje celý národ. A je nepravděpodobné, že by tomu v budoucnu bylo jinak, myslí si Miroslav Hudec.

Miroslav Hudec: Stačilo málo a jeden kluk i jeden učitel by měli jiný osud. Jiná matikářka

10.June » Rodiče vítáni
I v nejvyšších vládních kruzích se teď mluví o tom, že tvrdou učitelskou práci je třeba spravedlivě ocenit. Tak, aby studium učitelství a práce učitele byly cílenou první volbou, a ne až východiskem z nouze. Kéž by se to povedlo. Otázkou je, jak s...

Miroslav Hudec: Kupředu za včerejším světem

30.April » Deník Referendum
Václav Klaus junior chce vrátit zpět zaniklý svět „normálnosti“. Dává toto prohlášení vůbec smysl a lze je v nějakém smyslu naplnit?

Miroslav Hudec: Automobilismus jako nová závislost

24.April » Deník Referendum
Potřebu vlastnit a používat auto obhajují lidé mnoha důvody, od špatné dopravní dostupnosti po povinnost starat se o rodinu. Mají však tato vysvětlení skutečně racionální základ?
Marie Nedvědová - politik za KSČM

Tato informační stránka o Miroslav Hudec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Hudec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes