15
new stories - click to show

Martina Hudečková

Related to

Jak se dělá marketing ve Správné podprsence, prozradí Karolina Tomascová

16.November » Včeliště.cz » Blog
Jak rozjet e-shop a dělat efektivní nízkonákladový marketing? Hostem online Kafe a marketingu je Karolina Tomascová. The post Jak se dělá marketing ve Správné podprsence, prozradí Karolina Tomascová appeared first on Včeliště .

Martina Hudečková, Hanka Křížková a Naďa Konvalinková u Haliny Pawlowské

15.November » ČRo
Mají jiskru v oku a optimistickou mysl. Tři herečky, jimž je vlastní laskavost a vtip, spojuje ale také láska k jídlu a věčné diety.

Juraj Herz vášnivě miloval ženy: Klid však našel pouze vedle jediné

8.November » Kafe.cz
Juraj Herz byl uznávaným režisérem a scénáristou. Byť si prošel kvůli svému židovskému původu koncentračním táborem a zažil útlak komunistů, zvládl se propracovat až na úplnou špičku. Jeho vášní byl film. To on může za vznik legendárního Spalovače...

Hodnocení uživatelů: Neperte se, prosím vás! (Divadlo Palace) - 70 % [Jackmartas]

8.November » i-divadlo.cz
Vynikající odechovka, kde si odpočinete a budete přemýšlet o příběhu. Kdo vlastně je tajemní Nina, která má mít největší díl dědictví? O překvapivé scény nebude nouze.

Případová studie: zapojení sociálních sítí do marketingového mixu

Jakých výsledků jsme dosáhli u e-shopu Speciální Zahradnictví, když jsme do marketingového mixu naplno zapojili sociální sítě? The post Případová studie: zapojení sociálních sítí do marketingového mixu appeared first on Včeliště .

Recept na úspěšný content marketing? Přečtěte si praktickou příručku od zakladatele Včeliště

Včeliště vydává dotisk příručky obsahového marketingu. Do konce září pouze za 99 Kč. The post Recept na úspěšný content marketing? Přečtěte si praktickou příručku od zakladatele Včeliště appeared first on Včeliště .

Proč je důležité tvořit evergreenový obsah?

Představte si, že vám několik blogových článků bude přinášet značnou část návštěvnosti vašeho webu. The post Proč je důležité tvořit evergreenový obsah? appeared first on Včeliště .

Hodnocení uživatelů: Neperte se, prosím vás! (Divadlo Palace) - 70 % [Čiko]

6.October » i-divadlo.cz
65% Komedie, která opravdu pobaví. Poměrně neotřelé téma s několika zvraty, které překvapí. Viděno se Zuzanou Slavíkovou. Velmi mě bavila postava Miroslava Etzlera. Sice v menší roli, ale naprosto skvostná je Kateřina Holánová. I kvůli ní se asi p...

Hodnocení uživatelů: Neperte se, prosím vás! (Divadlo Palace) - 70 % [Martin21]

1.October » i-divadlo.cz
Fajn komedie, u které se člověk zasměje a má zároveň i neotřelý příběh. V alternaci Zuzana Slavíková. Svou roli výborně zvládá Kateřina Holánová! Velmi překvapil M. Etzler.

Kafe a marketing proběhne poprvé online. Hostem bude Martin z Econea.cz

Protože aktuální situace nahrává online setkáním, rozhodli jsme se uspořádat Kafe a marketing poprvé v novém formátu. The post Kafe a marketing proběhne poprvé online. Hostem bude Martin z Econea.cz appeared first on Včeliště .

VIMPERSKÝ KULTURNÍ KALENDÁŘ: Říjen 2020

28.September » Za krásnější Vimperk
čtvrtek 1. 10. 2020, 17.00 a 18.00, Kavárna Ve Skále Dny architektury Vimperk – Průmyslová architektura / 17.00 Virtuální procházka městem s historikem Ladislavem Čepičkou. Dny architektury Vimperk – Městská divočina / 18.00 Prezentace diplomové p...

Případová studie: redesign českého a slovenského e-shopu s optikou

25.September » Včeliště.cz » Blog
E-shop Dalekohlady.sk se rozhodl pro modernizaci svých stránek a poprosil Včeliště o pomoc. Pustili jsme se tedy do redesignu – ovšem ne jednoho, ale hned několika internetových obchodů, které klient provozoval. Jak jsme se s touto výzvou popasova...

Tato informační stránka o Martina Hudečková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martina Hudečková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes