15
new stories - click to show

Marta Husičková

Related to

Náměšť plánuje kemp pro karavany. Nové koupaliště stále u ledu

Karavany a obytné vozy jsou fenoménem dnešní doby. Pandemie koronaviru vlnu zájmu o nezávislost lidí na ubytování při cestování obrovsky zvedla. Mnozí prodejci i půjčovny hlásí vyprodáno.

Zámek v Náměšti obec dotuje. Teď bojuje o "covidové" kompezace

Na rozdíl od státních hradů a zámků kompenzace v době pandemie Covidu-19 nedostali. Přitom na vstupném a suvenýrech tratili úplně stejně. Řeč je o nestátním zámku v Náměšti na Hané, který je v majetku městyse.

Šestkrát a dost? Odejít se má ve správnou chvíli, říká starostka Náměště

Marta Husičková (ODS) je v čele samosprávy v Náměšti na Hané šesté funkční období. Patří mezi nejdéle sloužící starosty v Olomouckém kraji. Čím si bývalá kantorka získává takovou důvěru? Bude chtít obhajovat post i v příštích komunálních volbách v...

Náměšť plánuje kemp pro karavany. Nové koupaliště stále u ledu

Karavany a obytné vozy jsou fenoménem dnešní doby. Pandemie koronaviru vlnu zájmu o nezávislost lidí na ubytování při cestování obrovsky zvedla. Mnozí prodejci i půjčovny hlásí vyprodáno.

Stěhování ústavu z Nových Zámků se zadrhlo, Náměšť odmítla směnu pozemků

O přesunu mentálně znevýhodněných klientů ústavu v Nových Zámcích u Litovle do příjemnějšího prostředí dlouhodobě usiluje Olomoucký kraj. Uspěl již v několika obcích, kde postiženým zajistil lepší podmínky. Podobný záměr má také v Náměšti na Hané....

Proti stěhování klientů ústavu z Nových Zámků do Drahanovic se staví místní

3.June » iRegiony Impuls
Olomoucký kraj se snaží postupně přesunout mentálně handicapované obyvatele ústavu v Nových Zámcích u Litovle do několika menších obcí. Části místních se však plány nelíbí. Po dva roky starých protestech v Náměšti na Hané se nyní potíže objevily v...

Olomoucký kraj chce zachránit skomírající projekt společné likvidace odpadů

15.March » iDNES.cz
Nové vedení Olomouckého kraje se pokusí oživit spící a kritizovaný projekt společné likvidace odpadů. Celý plán chce starostům lépe vysvětlit. Druhou možností je konec projektu. O likvidaci odpadů by se pak jednotlivé obce musely postarat samy.

Dopady covidu na plíce? Výsledky z Olomouce vyšší výskyt zatím nepotvrzují

1.September » Olomoucký deník
Na Klinice plicních nemocí a tuberkulózy Fakultní nemocnice Olomouc již vyšetřili více než stovku pacientů, kteří prodělali onemocnění Covid-19. U vyléčených osob s odstupem od infekce kontrolují zdravotní stav. Zjišťují, a to zejména u pacientů s...

Náměšť se pochlubí špičkově vybavenou školou

26.August » Olomoucký deník
Do zmodernizované školy v Náměšti na Hané, kde vznikly nové učebny se špičkovým vybavením, se mohou podívat zájemci první den nového školního roku, a to v době od 14 do 18 hodin. Obecní škola, která stojí téměř 100 let, se může pochlubit dokonce o...

U nádraží v Náměšti vznikne knihovnička. O muzeu a kavárně se rozhodne za rok

5.August » Olomoucký deník
Čekání na vlak i samotné cestování si už brzy obyvatelé a návštěvníci Náměště na Hané budou moci zpříjemnit četbou. V přednádražním prostoru vznikne speciální knihovnička.

Koupací skanzeny bez budoucnosti? Investice obce neplánují

Řada obcí v Olomouckém kraji v posledních letech uchopila přes půl století staré areály koupališť a s využitím dotací je proměnila v úspěšné koupací biotopy s vodou bez chemie.

Starostka nakažená koronavirem: Jsem bez potíží, manžel s horečkou, děti zdravé

15.April » Olomoucký deník
Kdyby starostka Náměště na Hané Marta Husičková neuvázla v síti kontaktů člověka, u něhož test potvrdil onemocnění Covid-19, vůbec by nevěděla, že je také nemocná – patří do skupiny osob, u nichž má onemocnění takzvaný asymptomatický průběh.
Tomáš Klus - Zpěvák
ODS - Politická strana
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Marta Husičková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marta Husičková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes