15
new stories - click to show

František Hykeš

Related to

Vyzkoušejte si tradiční řemesla na Malesickém jarmarčení

30.August » QAP.cz
Na Malesické návsi se bude v sobotu 3. září konat oblíbená akce Malesické jamarčení. Vyzkoušejte si nejrůznější řemesla, potkejte se s farmáři na trhu.

Dlouho očekávaný Pilsen Busking Fest se blíží! Na co se můžete těšit?

29.August » QAP.cz
Již tento týden začne v centru města Plzně jedinečný festival pouličního umění. Hudba, divadlo, cirkus, akrobacie, tanec a mnoho dalšího!

V zoo se budou loučit s prázdninami, chystá se celodenní program

25.August » QAP.cz
"Ahoj prázdninám, je tu opět škola"! Tak se jmenuje akce, která se bude konat ještě před začátkem školního roku v plzeňské zoo. Pro děti je připravený bohatý celodenní program.

Z Plzně do Michalovců. Cesta automobilových veteránů připomíná společný stát Čechů a Slováků

16.August » Kurzy.cz
Před rozdělením Československa na dva samostatné státy, tedy před 1. lednem 1993, byla nejdelší hlavní československou silnicí evidovanou pod jedním číslem silnice č. 18. Ta dala jméno expedici, která včera vyrazila z Plzně.

Plzeňané v historických autech vyjeli na Expedici Osmnáctka

15.August » ČeskéNoviny.cz
Plzeň - Deset Plzeňanů v dobových autech se dnes vydalo na třídenní "česko-slovenskou Expedici Osmnáctka 1918 až 1992". Chtějí připomenout, že se zánikem československé federace...

V pondělí z Plzně vyrazí česko-slovenská EXPEDICE OSMNÁCTKA

11.August » QAP.cz
Před rozdělením Československa byla nejdelší hlavní komunikací silnice č. 18 propojující takřka celou republiku od západu na východ. Právě tuto silnici připomene Expedice osmnáctka.

V neděli z Plzně vyrazí česko-slovenská EXPEDICE OSMNÁCTKA

11.August » QAP.cz
Před rozdělením Československa byla nejdelší hlavní komunikací silnice č. 18 propojující takřka celou republiku od západu na východ. Právě tuto silnici připomene Expedice osmnáctka.

Mláďátka, pomlázky a kraslice. Zoo slavila svátky

17.April » Plzeňský deník
Jehňátka, kůzlátka, kachňátka a kuřátka. Jaro už také zavítalo na statek Lüftnerka v plzeňské zoo. Na svět mají ještě podle chovatelky Věry Březinové přijít selátka a v květnu a začátkem června pak dvě telátka.

Velikonoce na hradu Kašperk! Prohlídky, hudba i historické aktivity

16.April » QAP.cz
O Velikonocích můžete vyrazit i na hrad Kašperk. Kromě prohlídkových okruhů na vás čeká také bohatý doprovodný program, hudba pod širým nebem, historické aktivity na nádvoří, povídání o původu kraslic apod.

Na statek Lüftnerka v plzeňské zoo se vrátí velikonoční tradice

13.April » QAP.cz
Velikonoční program bude v plzeňské zoo připravený od 15. do 18. dubna. Zoologická a botanická zahrada ožije například ukázkami jarních lidových zvyků.

Ptačí sobota v plzeňské zoo připomene Mezinárodní den ptactva

30.March » QAP.cz
Letošní Ptačí sobota v Zoologické a botanické zahradě města Plzně se uskuteční tuto sobotu 2. dubna od 10 do 17 hodin. Tematický program je určený především pro rodiny s dětmi.

Plzeňská zoo pokřtila novou knížku. Zakoupit ale nepůjde, jak ji tedy získáte?

27.October » Plzeň.cz
Co všechno se odehrálo za posledních deset let v plzeňské zoologické a botanické zahradě, ukazuje kniha Cesta k půl milionu návštěvníků, kterou napsal František Hykeš. Na této publikaci je zajímavé to, že si ji běžně nekoupíte. Je to dárková kniha a…
Martin Baxa - Český politik
Bedřich Smetana - Český hudební skladatel
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o František Hykeš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František Hykeš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes