15
new stories - click to show

Matěj Břešťák

Related to

Klaun Špína pozval své hosty v Prostřeno na krvavou rybu nebo žabinec

/ROZHOVOR/ Příznivci gurmánské show Prostřeno!, která se teď odehrává na jihu Čech, zažili pořádný, ale nádherný šok. Jedním z účastníků je totiž hororový klaun Špína! Ve středu 26. října odvysílala TV Prima díl, ve kterém pozval své čtyři spoluhráč…

Špína v pořadu Prostřeno? „To teď bude v Prostřenu každý týden nějaký exot?” ptají se diváci zděšeně

25.October » TVGURU.cz
V Prostřeno! se poslední dobou pravidelně objevují nevšední a neobvyklí lidé, kteří do obvyklého konceptu hostitele a soutěžícího nezapadají. Minulý týden to byl Libor a nyní středeční hostitel Matěj.

Hororový cirkus Ohana a klaun Špína představí novou brutální show na jihu

Jediný český hororový cirkus opět vyrazil na turné po Jihočeském kraji. Děsivý klaun, zlověstný Hugo, hadí muž, punkoví žongléři, spoře oděné akrobatky, evropští i asijští umělci, jejichž úkolem je děsit a bavit publikum zároveň, se kromě Strakonic …

Hororový cirkus se usadí na měsíc v Plzni. Vyrazíte na show?

12.August » Plzeňský deník
Děsivý klaun, žongléři a akrobaté, hororoví umělci z Čech, Venezuely, Ruska i Polska ve dvouhodinovém extrémním, děsivém a zároveň palčivě vtipném programu. To všechno v kostce lze zažít na vlastní kůži od čtvrtka 12. srpna do neděle 15. září přímo …

Nevěsta byla v černém: ŘEKLI SI »ANO« PŘI HOROROVÉ SVATBĚ

8.August » Aha!
Nevěsta v černých šatech, dým, rakev, hadí muž, tanečnice, artisté a téměř stovka svatebčanů v hledišti. Taková byla netradiční svatba manželů Tréglových. Své »ano« si řekli pod šapito prvního hororového cirkusu v Česku.

Šílený klaun a drsná hudba. Hororový cirkus hostuje v Budějovicích

/SOUTĚŽ/ Děsivý klaun, hadí žena, žongléři a akrobaté, hororoví umělci z Čech, Mongolska, Venezuely, Ruska, Polska i Ukrajiny ve dvouhodinovém extrémním, děsivém a zároveň palčivě vtipném programu. To všechno v kostce lze zažít na vlastní kůži ještě…

VIDEO: Hororová rodina poprvé dorazila do Tábora, děsit bude do neděle

Jedinečný dvouhodinový zážitek, plný extrémních vystoupení, nečekaných situacích i lehce vulgárního humoru. To je nové přestavení Wanted want it z dílny hororového cirkusu Ohana, vítěze loňské divácké ankety nejlepší cirkusová show v ČR.

Tipy na poslední červnový víkend!

25.June » QAP.cz
Kam vyrazit o víkendu 27. a 28. června za zábavou? Přinášíme tipy na akce v Plzeňském kraji a Plzni. Inspirujte se a užijte si pořádně víkend!

Viktorka prohrála v Edenu. Skončí na druhém místě tabulky

24.June » QAP.cz
Viktoriáni padli ve šlágru druhého kola nadstavby se Slavií 0:1. Pražané mají tři zápasy před koncem soutěže před Plzní devítibodový náskok a o titul už nemohou přijít.

Matěj Břešťák: Od klauna pro děti jsem se dopracoval k postavě děsivého baviče

24.June » QAP.cz
Bojíte se rádi? Pak si nenechte ujít představení hororového cirkusu Ohana, který právě hostuje v Plzni. Klaun Pennywise vás vystraší k smrti i rozesměje k slzám! Více o sobě klaun prozradil v rozhovoru pro QAP.cz.

Hororový klaun Matěj Břešťák je doma v Mostě. Cirkus se mu líbí

22.June » Mostecký deník
/LIDÉ ODVEDLE/ Matěj Břešťák z Mostu se zamiloval do cirkusového světa. Působí v experimentálním cirkusu Ohana, jako komik MaTé, krvavý klaun To a akrobat na vzdušné čínské tyči.
Penny Market - Supermarket

Tato informační stránka o Matěj Břešťák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Matěj Břešťák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes