Jan Ivičič

Related to

Pojede přes nás polovina Polska a všichni do Alp. Lidi děsí zprovoznění „Mamuta“

18.February » Deník.cz
Silničáři v úterý otevřou most přes řeku Dyji mezi Novosedly a Drnholcem na Břeclavsku, na který začali koncem ledna kvůli jeho špatnému technickému stavu montovat provizorní vojenský most Mamut. Jde o místo, kudy povede devítiměsíční objížďka kvů...

Pojede přes nás polovina Polska a všichni do Alp, děsí lidi zprovoznění Mamuta

18.February » Blanenský deník
Silničáři v úterý otevřou most přes řeku Dyji mezi Novosedly a Drnholcem, na který začali koncem ledna kvůli jeho špatnému technickému stavu montovat provizorní vojenský most Mamut. Jde o místo, kudy povede devítiměsíční objížďka kvůli výměně most...

Kulturní dům v Drnholci bude hotový do konce října

Drnholec – Už má hotová okna, omítky, topení i rozvody vody. Nový drnholecký kulturní dům získává konečnou podobu. „Komplikace se při stavbě vždycky vyskytnou, ale nejedná se o nic, co by nešlo vyřešit,“ řekl k pracím starosta Drnholce Jan Ivičič.

Nové molo a místo k odpočinku? Říční rameno v Drnholci dokončují

1.February » Břeclavský deník
Drnholec – Drnholečtí plánují v letošním roce dokončit revitalizaci říčního ramene v katastru obce. Počítají s částkou dva a půl milionu korun, které se jim podařilo získat z dotačního programu ministerstva životního prostředí.

Tato informační stránka o Jan Ivičič zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Ivičič" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes