Mick Jones

Vztahuje se k

Foreigner – Heart Turns To Stone

22.března » blog.idnes.cz
Foreigner je britsko americká rocková skupina, založená v roce 1976, zakládající členové byli: Mick Jones, Ian McDonald a Lou Gramm. Foreigner prodali více než 70 milionů alb po celém světě.

Foreigner vydají nahrávku s orchestrem

22.února » PLAY.cz
Britsko-americká rocková kapela Foreigner vydá 27. dubna nahrávku Foreigner With The 21st Century Symphony Orchestra & Chorus. Novinka nabídne záznam skladeb, které skupina odehrála loni v květnu během dvou koncertů ve švýcarském městě Luzern. Orc...

Chicagský Hypnotic Brass Ensemble zahraje v květnu poprvé u nás

14.února » MusicWeb.cz
Sedm pokrevních bratrů pokračuje v odkazu svého otce, proslulého jazzového trumpetisty Phila Cohrana. Šlapající žesťová kapela hrála původně na chicagských ulicích a nádražích a postupně se dostala až na pódia Lincoln Centra a Carnegie Hall v New ...

Foreigner – That Was Yesterday

2.května » blog.idnes.cz
Foreigner je britsko americká rocková skupina, založená v roce 1976, zakládající členové byli: Mick Jones, Ian McDonald a Lou Gramm. Foreigner prodali více než 70 milionů alb po celém světě.

Lucifer: Pohled na hudební stránku deváté epizody

5.prosince » Edna.cz
Devátá epizoda Homewrecker byla na hudbu nejspíše nejbohatší. Mohli jsme slyšet mnoho zajímavých skladeb, včetně známé skladby Should I Stay or Should I Go . Více se dozvíte v našem článku.

Mick Jones z The Clash slaví narozeniny

26.června » blog.idnes.cz
Michael Geoffrey "Mick" Jones (* 26. červen 1955) je britský kytarista a zpěvák, který se proslavil jako člen legendární punk rockové skupiny The Clash, ve které působil do roku 1983.

Dubové okénko Prince Wilibalda představuje muže na svém místě, Dona Lettse

26.února » RadioWave
Don Letts je muž, který byl vždy ve správný okamžik na správném místě. DJ, muzikant, filmový tvůrce a především individualita spojující osobnosti doby a možná i neslučitelné městské subkultury, měl vždy jako šedá eminence prsty v důležitých okamži...

Tato informační stránka o Mick Jones zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mick Jones" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes