Donald Jr

Vztahuje se k

Kdopak je ta roztomilá holčička? Její dědeček je nejmocnějším mužem Ameriky

8.června » Super.cz
Slavnou se tato dívenka stala už měsíc po narození, zhruba v tu dobu začala její matka Vanessa (40) sdílet její snímky na Instagramu. Chloe Trump je nejmladší dcerkou Donalda Trumpa Jr. (40) a vnučkou amerického prezidenta Donalda Trumpa (71). Tru...

Hrdina Pirátů z Karibiku Depp žertoval o zabití Trumpa. Teď z toho má polízanici, vytáhlo se svinstvo z jeho minulosti

26.června » ParlamentniListy.cz
Hollywood a americká média nijak neskrývají svoji nenávist vůči prezidentu Donaldu Trumpovi. Naposledy to před několika dny ukázal Johnny Depp, když ve svém „žertu“ navrhoval Trumpa zavraždit. Do všeho se vložil prezidentův syn Donald Jr. a děly s...

První rodina USA: Co dělá jeho 5 dětí a 3 manželky? Nejstarší syn umí česky!

9.listopadu » Blesk pro ženy.cz
Trump pochází z velmi početné rodiny, sám měl čtyři sourozence. Stejně tak to mají i jeho děti, ty měl ovšem se třemi různými manželkami. Zplodil tři syny a dvě dcery, nejstaršímu potomkovi je třicet osm let a nejmladšímu deset.

První rodina USA: Co dělá jeho 8 dětí a 3 manželky? Nejstarší syn umí česky!

9.listopadu » Blesk pro ženy.cz
Trump pochází z velmi početné rodiny, sám měl čtyři sourozence. Stejně tak to mají i jeho děti, ty měl ovšem se třemi různými manželkami. Zplodil tři syna a dvě dcery, nejstaršímu potomkovi je třicet osm let a nejmladšímu deset.
Ivanka Trump - Americká podnikatelka

Tato informační stránka o Donald Jr zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Donald Jr" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes