15
new stories - click to show

Oldřich Kaiser

Related to

Nezapomněl: Dáše Vokaté děkoval Oldřich Kaiser za muka, která prožila

2.December » PrahaIN.cz
REPORTÁŽ: Nejnovější titul ´Nezapomeň´ vycházející z unikátní sbírky Paměti národa nabízí do dobového kontextu zasazené životní příběhy – tentokrát žen – narozených napříč všemi dekádami 20. století.

Ženský, ty jsou fajn! Jak proběhl křest třetí knihy z naší řady Nezapomeňme?

1.December » Paměť národa
Knihkupectví Božská Lahvice hostilo ve čtvrtek 30. listopadu křest nové knihy #Nezapomeň, která navazuje na předchozí dva díly z kampaně Nezapomeňme. Dorazily i dvě vzácné dámy a hrdinky publikace – Hana Lamková a Dáša Vokatá.

Oldřich Kaiser – výjimečný herec, komik i bohém z Liberce

21.November » ČRo Sever
Opilý vyskočil policistovi na záda a hrál si na klíště, jako ve svém slavném skeči. Liberecký rodák Oldřich Kaiser takto předváděl svůj talent i v civilním životě.

Perličky ze zákulisí natáčení trilogie Slunce, seno. Znáte alespoň některé?

12.November » Seznam Médium
Kdo by neznal jedny z divácky nejoblíbenějších českých komedií režiséra Zdeňka Trošky inspirované jihočeským vesnickým životem? Víte, koho v reálu nesnášela Škopková, s kým si nesedla Blažena nebo jakou slavnou roli hrála žena italského předsedy?

Legendy zábavy: Oldřich Kaiser

12.November » ČRo 2 - Praha
Oldřich Kaiser udivuje diváky nejen slovem, ale také pestrou mimikou. Jeho komediální talent přiblíží s pomocí archivních nahrávek Jiří Hubička. Slovem provází Aleš Háma.

Oldřich Kaiser získal chalupu zadarmo, památkáři z jeho roubenky běsní

28.October » Kafe.cz
Oblíbený herec Oldřich Kaiser si rád a často užívá vesnické pohody na chalupě. Osmašedesátiletý herec k odpočinku využívá nejen svou chatu, ale i chatu bývalé partnerky Nadi Konvalinkové. Útěk mimo město využívá i k tomu, aby v klidu mohl bojovat se…

Hrál Karel Roden ve filmu Pelíšky? Ano, nebo ne? Odpovězte v našem kvízu správně na všechny otázky

27.October » KINOTIP2.cz
V kinech se každoročně objeví hned několik českých filmů. Některé se stanou klasikou české kinematografie, jiné jsou méně úspěšné. Jak moc dobře znáte herce a jejich role v těchto filmech?

Rádio Frekvence 1 slaví 30 let nabídkou speciálních hostů

26.October » Marketing&Media
Značka, patřící do skupiny Active Radio, jako jedna z mála českých rozhlasových stanic meziročně roste. Článek Rádio Frekvence 1 slaví 30 let nabídkou speciálních hostů se nejdříve objevil na Marketing & Media .

Kaiser s Lábusem připravili estébákům horké chvilky. Jenže se ocitli krok před propastí

22.October » PrahaIN.cz
ARCHIVY STB: Jak už PrahaIN.cz napsala, redakce se dlouhodobě zabývá komunistickým režimem za pomoci Archivu bezpečnostních sborů. Snažíme se nacházet okamžiky, které dějinami prošly bez povšimnutí a které nějakým způsobem souvisí s osobnostmi veřej…

Naďa Konvalinková (72): Neřeším smutné zprávy ani kila navíc!

12.October » Ahaonline.cz
Na svět, ale i sebe se začala dívat s nadhledem. Roky se Naďa Konvalinková (72) trápila a řešila nejen sebe, ale i své okolí. Zažila velmi smutné, dokonce i tragické chvíle, které ji navždy poznamenaly. Jako malá si prošla drsným rozvodem rodičů a n…

Naďa Konvalinková (72) udělala životní změnu, aby se zbavila úzkostí...

12.October » Ahaonline.cz
Na svět, ale i sebe se začala dívat s nadhledem. Roky se Naďa Konvalinková (72) trápila a řešila nejen sebe, ale i své okolí. Zažila velmi smutné, dokonce i tragické chvíle, které ji navždy poznamenaly. Jako malá si prošla drsným rozvodem rodičů a n…

Petr Batěk: Písničku Světlem létavic jsem nazpíval se synem. Muzikantské geny zdědily obě moje děti

11.October » ČRo
Petr Batěk je muž mnoha profesí. Jako herec dotočil druhou sérii detektivního seriálu Duch, jako muzikant založil kapelu P. H. Band. „To byl můj sen. Mít kapelu, která hraje moje písničky po svým a hledá si v tom sama sebe.“ Většinu písniček skládá …
Jiří Bruder - Český herec
Vlastimil Bedrna - Český herec

Tato informační stránka o Oldřich Kaiser zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Oldřich Kaiser" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes