Jiří Kajínek Nejznámější vězeň v Česku

Related to

Michajlov a Dj Fatte se s tím nemazlili, na světě je další pouliční striktnost z 1312 Records

21.June » BBaRáK.cz
Značka 1312 Records umí kouzlit jako David Copperfield a kdyby existovala již v době památného útěku Jiřího Kajínka z Mírova, nepochybně bychom z onoho kousku podezřívali právě ji. Jak jinak si totiž vysvětlit, že Michajlovovi vylézají tracky, i k...

Jiří Kajínek nekompromisně o situaci Řepky: Svinstvo!

16.June » stars24.cz
Bývalý fotbalista Tomáš Řepka je za mřížemi v nezáviděníhodné situaci. Převezli jej totiž na Bory, kde strávil část svého trestu i omilostněný vrah Jiří Kajínek. Ten teď promluvil o tom, jak to v této věznici funguje.

Kajínek radí Řepkovi, jak přežít na Borech: Bacha na kreatury!

16.June » Blesk.cz
Zvyká si na nové spolubydlící. Z lochu v pražské Ruzyni byl bývalý fotbalista a v současnosti vězeň Tomáš Řepka (45) převezen na plzeňské Bory. Jiří Kajínek (58), který si tam taky odseděl své, prozradil Blesku, co ho tam čeká.

Kajínek o spoluvězni, který šije plyšáky: Vyvraždí mé blízké!

13.June » Blesk.cz
Společně hráli nohejbal či se toulali po chodbě karvinské věznice. Teď by si ale spolu dvojdomek určitě nepostavili. „Až ho pustí, půjde zabít mé blízké,“ řekl Blesku Jiří Kajínek o Robertu Tempelovi (46), muži, kterému se přezdívá Psycho a byl od...

Řepka ve vězení machroval, pak zkrotl. Tajně ho převezli na Bory

13.June » stars24.cz
Bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Řepka už není uvězněn v ruzyňské věznici. Koncem minulého pracovního týdne si jej převzali dozorci v proslulé plzeňské věznici Bory, kde seděl i omilostněný vrah Jiří Kajínek.

Tomáš Řepka prý ve vězení machroval, tak ho přestěhovali na Bory, kde seděl Kajínek

12.June » Expres.cz
V ruzyňské věznici se Tomáš Řepka (45) příliš dlouho neohřál. Už po dvou týdnech byl bývalý kapitán fotbalové Sparty přestěhován a podle posledních zpráv je jeho novým domovem proslulý plzeňský kriminál Bory, kde v minulosti seděl například odsouz...

Mučil, vraždil, likvidoval a teď šije plyšáky: Robert "Psycho" Tempel vyhrožuje Kajínkovi?!

12.June » Blesk.cz
V hodného chlapce se ve Věznici Bělušice na Mostecku prý proměňuje na doživotí odsouzený dvojnásobný vrah Robert Tempel (46). Vymýšlí a šije hračky pro děti. Jenže... První slova poté, co včera vešli novináři na jeho samotku, věnoval omilostněnému...

Tento muž zavraždil všechny svoje děti. Škrtil je holýma rukama a páskem

7.June » Expres.cz
Tohle je pro nejsilnější nátury! Otec nejdříve umučil k smrti syna, pak se rozhodl zlikvidovat veškeré stopy a brutálně zavraždil své další čtyři děti. Právě v těchto dnech soud v Jižní Karolíně rozhoduje o tom, zda vysokoškolsky vzdělaný Timothy ...

Jiří Kajínek v maléru? Dopadla ho policie!

6.June » stars24.cz
Na omilostněného Jiřího Kajínka si počíhala policie! Chytila ho při rychlé jízdě – a ne poprvé. Znamená to snad, že Kajínkovi hrozí návrat za mříže?

Omilostněný vězeň má zase škraloup: Kajínka chytila policie!

6.June » Aha!
Odseděl si 23 let v kriminále, pustili ho se sedmiletou podmínkou, a tak musí Jiří Kajínek (58) sekat latinu. Každý půl rok přijde ke Krajskému soudu v Plzni zpráva o tom, jak si vede. V té poslední měl ale škraloup!

Josef Klíma: Proti milosti pro Kajínka nic nemám

Se svým názorem na milost pro Kájínka se Luboši Xaverovi Veselému svěřil investigativní reportér Josef Klíma. Společně v pořadu Xaver a host probrali také novodobé zločince a jejich metody. Řeč byla i o hudební dráze známého novináře.

Jiří Kajínek má u policie pořádný škraloup: Poputuje zpátky do vězení?

5.June » Blesk.cz
Přesně před dvěma týdny Jiří Kajínek (58) oslavil dva roky od prezidentské milosti, a tak na něj na Krajský soud v Plzni přišla opět půlroční zpráva, o tom jak se chová a jestli zvládá dodržovat sedmiletou podmínku. Podle zprávy Kajínek šlápl vedle!
Martin Žouželka - Manažer

Tato informační stránka o Jiří Kajínek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Kajínek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes