15
new stories - click to show

Václav Kasík

Related to

Špičák zdraží skipasy téměř o pětinu

16.November » Novinky.cz
Celodenní skipas na Špičáku, v největším sjezdařském areálu železnorudské části Šumavy, bude stát v nastávající sezoně 890 korun, loni to bylo o 140 korun méně. Poněkud ušetří ti, kteří si jej koupí přes e-shop, tam vyjde na 846 korun.

Mezinárodní eucharistický kongres 2021 – setkání s Ježíšem v Budapešti

14.September » cirkev.cz
Přinášíme ohlédnutí za Mezinárodním eucharistickým kongresem v Budapešti očima poutníka české výpravy.

Takové zasedání Rady ČT jsem nezažil, říká analytik Rožánek. Konec Dvořáka může přijít před volbami

8.April » Forum24
Radní Hana Lipovská obvinila během středečního zasedání Rady České televize generálního ředitele Petra Dvořáka ze střetu zájmů. Do budovy navíc dorazila v doprovodu policejní ochranky. Jednání radních provázely také další podivnosti. „Se vší vážnost…

Soud znovu řeší zastrašování svědka v kauze ŘSD. Původně obviněné osvobodil, i když se částečně přiznali

22.July » iHNED.cz
osm mužů viní žalobce z toho, že se pokusili zastrašovat klíčového svědka v rozsáhlé kauze Ředitelství silnic a dálnic. Kromě vydírání právníka Michala Součka chtěli tito muži také uplatit soudkyni, aby dvě z hlavních osob případu − výkonného...

Neznámé Škodovky a Tatry vytvořil autor legendární Buchanky. Jsou nádherné!

18.July » AutoRevue.cz
Některé československé automobily měly své obdivovatele nejen na západě. Vzhlíželi k nim rovněž lidé z východu, včetně profesionálních designérů, kterým byl i Vladimír Arjamov. Svůj respekt k nim ...

Václav Kasík – kola, sny a realita

14.February » Praha Press
Výstava Národního technického muzea vznikla k 90. výročí narození a 15. výročí úmrtí výtvarníka a designéra Václava Kasíka, pozoruhodné, ale nepříliš známé osobnosti československého designu.

Václav Kasík -vévoda českého motorismu

27.November » Autokaleidoskop
Kromě unikátních designérských studií automobilů Škoda a Tatra z šedesátých let jsou na výstavě představeny např. dva prototypy motocyklů ČZ, vyvíjené ve spolupráci s vynikajícím konstruktérem Františkem Pudilem. Václav Kasík se na přelomu padesátýc…

Václav Kasík – kola, sny a realita

27.November » Kudy z nudy
Výstava Národního technického muzea vznikla k 90. výročí narození a 15. výročí úmrtí výtvarníka a designéra Václava Kasíka, pozoruhodné, ale nepříliš známé osobnosti československého designu.

Václav Kasík / Kola, sny a realita

26.November » Informuji.cz
Výstava Národního technického muzea vznikla k 90. výročí narození a 15.... | Praha 7 - (2019-11-27 00:00:00 - 2020-05-31 00:00:00)

Zemřel bývalý generální ředitel Českého rozhlasu Kasík

19.December » Mediafax
Václav Kasík, bývalý generální ředitel Českého rozhlasu zemřel. Mediafaxu informaci potvrdil mluvčí rozhlasu Jakub Čížek.
Slávek Popelka - Bývalý politický vězeň, disident, antikomunista

Tato informační stránka o Václav Kasík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Kasík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes