15
new stories - click to show

Vendula Kasperová

Related to

Novinka v Trutnově: ve městě vznikají broukoviště

Neobvyklá novinka vzniká v Trutnově. Technické služby města ve spolupráci s odborem životního prostředí městského úřadu se rozhodly využít pokácené dřevo ze stromů na městském pozemku k tomu, aby z nich vyrobily unikátní obydlí pro hmyz, takzvaná ...

Trutnov má přes dvě stovky ptačích a netopýřích budek

26.February » Seznam Zprávy
Trutnov rozšířil množství ptačích a netopýřích budek na svém území. Jsou jich už přes dvě stovky. V lednu jich technické služby na stromy osadily dalších 140.

Trutnov má přes 200 ptačích a netopýřích budek

26.February » Ekolist
Město Trutnov rozšířilo množství ptačích a netopýřích budek na svém území. Jsou jich už přes dvě stovky. V lednu jich technické služby na stromy osadily dalších 140, uvedla radnice.

Trutnov má 140 nových ptačích a netopýřích budek

26.February » Trutnov
Město Trutnov pokračuje v úspěšném projektu instalace ptačích budek. K loňským 67 sýkorníkům nyní přibylo 140 sýkorníků, špačníků a netopýrníků.

V Trutnově přibydou další ptačí budky. Některé budou dokonce i pro netopýry a vzácné skorce vodní

30.January » ČRo Hradec Králové
Město Trutnov rozmístí na svém území přibližně 25 nových ptačích budek. Ty doplní stávající počet, který se během jednoho roku podle pracovníků města osvědčil. Půjde především o takzvané sýkorníky, ale také o budky pro netopýry nebo vzácné skorce ...

Trutnovu se osvědčily nové ptačí budky, přidá další

23.January » Krkonošský deník
Umístění 67 nových ptačích budek, které před rokem instalovaly na více místech v Trutnově Technické služby ve spolupráci s městem a firmou Ekosfer Solutions, se osvědčilo. Vyplývá to z vyhodnocení projektu, které provedli odborníci. Nejen, že napr...

Trutnov: Projekt ptačích budek je úspěšný, město nainstaluje další

21.January » ParlamentniListy.cz
Rok po instalaci 67 nových ptačích budek má město Trutnov vyhodnocení projektu. Nejen, že naprostá většina budek byla využitá, ale do města se vrací i ubývající druh ptáků. Radnice proto hodlá v projektu pokračovat a naistaluje další nové budky.

Projekt ptačích budek je úspěšný, město nainstaluje další

20.January » Trutnov
Rok po instalaci 67 nových ptačích budek má město Trutnov vyhodnocení projektu. Nejen, že naprostá většina budek byla využitá, ale do města se vrací i ubývající druh ptáků. Radnice proto hodlá v projektu pokračovat a naistaluje další nové budky.

Vlci řádili v Bernarticích, zahubili deset daňků v oboře. Byl to masakr na zvěři

Stádo daňků v rozlehlé oplocené oboře soukromého majitele v Bernarticích na Trutnovsku napadli ve čtvrtek ráno vlci. Minimálně deset daňků z devatenáctičlenného stáda jejich útok nepřežilo. "Byl to masakr na zvěři," poznamenal chovatel stáda Jiří ...
Petr Váša - Český básník, hudebník, textař, skladatel, výtvarník
Jiří Schmitzer - Český herec
Václav Havel - První prezident České republiky

Tato informační stránka o Vendula Kasperová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vendula Kasperová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes