Jimmy Kimmel

Vztahuje se k

Slovinci stojí za Melanií Trumpovou a Jimmyho Kimmela rozcupovali za zesměšnění první dámy

V debatě o tom, zda televizní moderátor Jimmy Kimmel nepřekročil určitou hranici, když se vysmál přízvuku Melanie Trumpové, má první dáma v jejím rodném městě a snad i po celém Slovinsku lidi na své straně. Píše o tom Newsweek.

Hvězda Zoufalých manželek musí každým dnem porodit: Eva Longoria (43) ukázala v bílých šatech obrovské bříško

12.dubna » Super.cz
Už to nebude trvat dlouho a Eva Longoria (43) se dočká svého vysněného potomka. I když herečka vypadá, že by měla každým dnem porodit, zvládla natáčení televizní talkshow.

GLOSA: Propadák. Kdo může za nejnižší televizní sledovanost Oscarů?

6.března » iDNES.cz
Jména vítězů Oscarů sice na rozdíl od loňska zazněla správně, ale po veselé noci přišla kocovina. Sledovanost ceremoniálu v Americe činila jen 26,5 milionu diváků, ještě o 19 procent méně než v roce 2007, kdy 32,9 milionu diváků znamenalo devítile...

„Tvář vody je Amélie z Montmartru, kde se víc souloží a stříká krev.“ Fila a Tesař hodnotí Oscary

6.března » RadioWave
Oscara za nejlepší film získala Tvář vody, kterou moderátor předávacího ceremoniálu Jimmy Kimmel označil jako „snímek o tom, že toho muži loni tolik pos*ali, že ženy začaly randit s rybami“. Cenu za nejlepší scénář získal horor Jordana Peela Get O...

Oscare, uteč!

6.března » Kultura.iHNed.cz
Na jubilejním 90. udílení cen Oscar se staré střetlo s novým. Zvítězilo staromilství. Opatrný vkus středního proudu nakonec opět zválcoval všechny proklamované snahy dostat do popředí upozaďované menšiny, názory či filmařské styly.

Udílení Oscarů 2018: BB-8, vodní skútr pro nejkratší projev a samozřejmě ceny!

5.března » FreshTag.cz
Tak jsme se dočkali. Opět přišel rok, kdy se před udílením zlatých sošek sešlo hned několik zářných kandidátů, takže jejich favorizace napříč všelijakými médii a diváky byla opravdu rozličná. Někteří si kvůli verdiktu “odborné” poroty z řad oceněn...

OBRAZEM: Muži to zvorali, ženy randí s rybami. Projděte si znovu Oscary

5.března » iDNES.cz
Devadesáté předávání Oscarů je minulostí. Mezi největší okamžiky letošního nejsledovanějšího filmového večera patřil projev Frances McDormandové, která získala cenu za nejlepší výkon v hlavní roli. Na téma kampaně MeToo v souvislosti s vítězným sn...

Kevin zůstal sám doma a zesměšňoval Oscary: Macaulay Culkin bavil sociální sítě

5.března » Blesk.cz
Dětská hvězda proslavená rolí Kevin v komediích Sám doma Macaulay Culkin (37) sice na Oscarech nebyl, ale užíval si je sám doma asi nejvíc ze všech jeho kolegů. Galavečer, který moderoval Jimmy Kimmel, ho dost nudil, a tak se bavil po svém.

Vtip moderátora o Putinovi na předávní Oscarů překvapil uživatele Twitteru

Na 90. ročníku udělování Cen Akademie moderátor Jimmy Kimmel chtěl zavtipkovat o Putinovi. Žert však spíše vzbudil rozpaky mezi uživateli sociálních sítí.

Střípky z Oscarů: Všudypřítomné #MeToo, kritika viceprezidenta i narážky na Rusko

5.března » Bleskově.cz
Letošnímu udílení Oscarů nedominovaly jenom umělecké výkony. Celým večerem se nesla také aktuální společenská témata, hlavně kampaň #MeToo.

Střípky z letošních Oscarů: Zranění, vtípky na Meryl Streep i návštěva kina v přímém přenosu!

5.března » Blesk.cz
Předávání cen Filmové akademie patří každoročně k nejprestižnějším akcím. Letošní již 90. ročník se obešel bez větších zmatků a problémů, přesto nechyběly překvapivé momenty. Co patřilo mezi nejzajímavější chvíle Oscarů 2018?

Na předávání Oscarů zazněl žert o Putinovi k filmu o dopingovém skandálu v Rusku

Moderátor ceremonie předávání Oscarů Jimmy Kimmel si zažertoval o ruském prezidentovi Vladimiru Putinovi, když předával sošku k filmu Icarus. Slavnostní akce se konala v Los Angeles v noci z neděle na pondělí.

Tato informační stránka o Jimmy Kimmel zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jimmy Kimmel" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes