Jitka Klett

Vztahuje se k

Nejen celebrity by se měly rozmazlovat

25.března » Bleskově.cz
České ženy by měly uměnit ocenit samy sebe a svoji hodnotu. Tuto myšlenku podpořila celá řada známých a významných žen. V modelech Jitka Klett a šperky JK Jitka Kudláčková se všechny cítili báječně a žensky.

Dvě dámy oslavily příchod jara svými kolekcemi

24.března » Novinky.cz
Přední česká designérka šperků Jitka Mlynarčík Kudláčková a přední evropská módní návrhářka Jitka Klett společně přivítaly první jarní den představením svých nových kolekcí. Toto mimořádné setkání nazvaly: Když se sejdou dvě JK, vznikne jarní kole...

Bývalá manželka Pepy Vojtka ukázala rozkošnou dceru

23.března » Týden.cz
Tanečnice a bývalá manželka Pepy Vojtka, Libuše Rohlíčková, vyrazila do společnosti s tím nejlepším doprovodem - půlroční dcerou Elou. Navíc přiznala, že si poprvé od porodu připadá krásná. Proč?

Exmanželka Hůlky a Vojtka, která je teď snachou Přeučila: Ukázala půlroční dcerku!

21.března » Blesk.cz
Někdejší tanečnice Libuše Rohlíčková (37), která byla dřív vdaná za zpěváky Dana Hůlku (49) či Josefa Vojtka (52), září štěstím. Dopomohl jí k tomu zřejmě třetí manžel Zdeněk Rohlíček (37), nevlastní syn herce Jana Přeučila, a hlavně jejich dcerka...

Klidná a energická zároveň - jarní kolekce Jitky Klett 2018

25.ledna » Móda
Magnetizující pohoda a klid. Jarní a letní kolekce Jitky Klett s sebou však nese daleko víc. Třeba energii ženy a rozhodně i energii barev.

Jitka Klett představila novou kolekci v míčovně Pražského hradu

19.listopadu » Móda
Móda.cz nechyběla u jedinečné přehlídky oblíbené československé návrhářky Jitky Klett. Ta v prostorách míčovny Pražského hradu uvedla svou kolekci 2017-2018.

Vítězové soutěže Oděv a textil pojedou spolu do zahraničí

3.října » Liberecký deník
Liberecký kraj - Na půdě Technické univerzity v Liberci se konal 4. ročník soutěže s mezinárodní účastí Oděv a textil, Liberec 2017.

Jak se povedla nová kolekce A/W 2017-18 Jitka Klett? Je to Poezie

20.dubna » Móda
Nová kolekce Jitka Klett Podzim/Zima 2017-18 si hraje s módními styly a jemnými dotyky romantiky vyzývá k dobývání.

JITKA KLETT FOR FASHION REVOLUTION

4.prosince » Móda
Uznávaná módní návrhářka dává jasně najevo svůj nesouhlas s využíváním dětí při práci v módním průmyslu a otevírá oči veřejnosti.

Slavná youtuberka Nikol předvedla na Slavíkovi originální model. Účes jí dělali 12 hodin před začátkem!

30.listopadu » Prásk!
Jedna z nejúspěšnějších českých youtuberek se objevila na předávání cen Český slavík Mattoni. Jak jí to slušelo a co chystá za nové projekty pro fanoušky? Nikola Čechová je 26letá youtuberka milující zábavu, módu a jídlo. Její kanál na YouTube sle...

ESTRELA – Vycházející hvězda Jitky Klett

16.listopadu » Móda
Nejnovější kolekce módní značky JITKA KLETT pro jaro léto 2017 tě bude doprovázet na cestě za sebepoznáním. Estrela bude i tvojí hvězdou!
Osmany Laffita - Módní návrhář

Tato informační stránka o Jitka Klett zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jitka Klett" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes