Denisa Dovalová

Vztahuje se k

Denisa Dovalová vypráví o designbloku 2018

7.listopadu » Móda
O maratonu příprav a prezentaci tvorby designérky Denisy Dovalové na dvacátém ročníku mezinárodní přehlídky módy Designblok 2018.

Denisa Dovalová ve své nové kolekci odrazila pohled na dnešní společnost

25.října » Móda
Kolekce navržená speciálně pro Designblok 2018 návrhářky Denisy Dovalové přibližuje aktuální dění ve společnosti.

Návrhářka Denisa Dovalová představuje kolekci Reflect SSXVIIII

24.října » Žena-in.cz
Módní návrhářka Denisa Dovalová, která je známá i ze zahraničních Fashion Weeků v Budapešti a Kyjevě, představuje svou unikátní kolekci navrženou speciálně pro Designblok 2018. Kolekce nese název Reflect SSXVIII a je inspirována aktuálním děním ve...

Nová módní adresa v Praze

15.října » WomanMan.sk
V Týnské uličce v centru Prahy nově otevřel obchod F.designers: Store & Atelier, který nabídne oblečení a módní doplňky od českých a slovenských návrhářů. Kromě módního butiku zde vznikl také ateliér, ve kterém si zákazníci mohou nechat ušít vybra...

MERCEDES BENZ KIEV FASHION DAYS

1.března » Móda
Loni v září jsem učinila opět jeden z mých skoků do neznáma, neboť jsem cítila, že je třeba posunout se dál, učinit něco nového a také kreativně se vybít, a shodou okolností se i naskytla příležitost.

Očima módní redaktorky: EFA – projekt, který pomáhá nastartovat kariéru v módní branži

5.prosince » joyonline.cz
„let´s CREATE our future“ - to je motto nového projektu European Fashion Accelerator, který letos startoval poprvé v rámci Košice Fashion Week. A já jsem měla jedinečnou příležitost se této premiéry zúčastnit. O čem že vlastně tato akce je? Módní ...

Projekt European Fashion Accelerator: talentovaní módní návrháři

23.listopadu » LuxuryMag
Vzdělávací program European Fashion Accelerator (EFA) se zaměřuje na podporu mladých talentů v oblasti designu a návrhářství ze zemí Višegradské čtyřky. Vzdělávací část programu projektu je kromě módních návrhářů určena také pro scénografy, choreo...

Módní přehlídky na Designbloku 2016

27.října » Informuji.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY / GARDEN STAGEPátek 28. 10.18.00 Mi fashion label (módní... | Praha 7 - (2016-10-28 18:00:00 - 2016-10-31 00:00:00)

Unique business zone - ROZHOVOR

14.října » Móda
Minulý týden jsme navštívili módní přehlídku v rámci Unique business zone, kde své čerstvé kolekce představily designérky Tereza Otáhalíková, Denisa Dovalová, Lenka Štěpánková nebo Barbora Kubíčková. Některé z nich jsem následně vyzpovídali.

V Ostravě se mají a co těšit! Květnové dny ovládne Fashion Weekend

26.dubna » Krásná.cz
Módní show Ostrava Fashion Weekend 2016 připravuje pro zájemce o svět módy a designu na 7. a 8. května 2016 unikátní akci, která proběhne v historické budově bývalé Žofínské hutě, nyní Trojhalí Karolina.

Tato informační stránka o Denisa Dovalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Denisa Dovalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes