15
new stories - click to show

Petra Kocmanová

Related to

Kletba podle Justiny: Dráždit tygra

30.January » ČRo Ostrava
Šestá část třináctidílné četby dostala název Dráždit tygra. Ve svinovském řeznictví teď nakupuje i gestapo. V režii Tomáše Soldána účinkuje Petra Kocmanová.

Kletba podle Justiny: Přespočetná družička

30.January » ČRo Ostrava
Ve Svinově se koná ples. A zatímco Leoš s Gabrou se k sobě tisknou na tanečním parketu, otec Leopold najde černou knížku s kovovou sponkou.

Kletba podle Justiny: Čert na zdi

30.January » ČRo Ostrava
Evropa se otřásá v základech, ale válka do Svinova zatím nedošla. V režii Tomáše Soldána účinkuje Petra Kocmanová.

Kletba podle Justiny: Dívka z plakátu

30.January » ČRo Ostrava
Život ve Svinově se přizpůsobil válečným podmínkám. Nad Gabrou se stahují mračna a Leoš odhalí strašlivé tajemství. V režii Tomáše Soldána účinkuje Petra Kocmanová.

Kletba podle Justiny: Poslouchat Kroměříž

30.January » ČRo Ostrava
Poslouchat Kroměříž. Tak se jmenuje 9. část četby z románu Lydie Romanské. Je války a Svinov stále žije podle německých not. Ale přece jen se začíná blýskat na lepší časy.

Kletba podle Justiny: Nevěstin dar

30.January » ČRo Ostrava
Leoš je na vojně a Gabra dostává zamilované pohlednice a dopisy. Ale termín svatby je už jasný. V režii Tomáše Soldána účinkuje Petra Kocmanová.

Kletba podle Justiny: Odpočívej v pokoji

30.January » ČRo Ostrava
Románový příběh obyvatel vily, kterou mezi dvěma válkami řezník Zrubal postavil ve Svinově, dnes městské části Ostravy, se chýlí ke svému konci. Účinkuje Petra Kocmanová.

Kletba podle Justiny: Mládí na koni

30.January » ČRo Ostrava
Leoš se zamiloval do Gabry. Ale Gabra má více nápadníků. Navíc se schyluje k válce, bude třeba bojovat? V režii Tomáše Soldána účinkuje Petra Kocmanová.

Kletba podle Justiny: Budujeme Slezsko

23.January » ČRo Ostrava
K Ostravě se blíží fronta, ale ani k míru už není daleko. Život rodiny Zrubalů se znovu mění. V režii Tomáše Soldána účinkuje Petra Kocmanová.

Kletba podle Justiny: Naplň se osude

16.January » ČRo Ostrava
Je sice válka, ale ve Svinově jde život dál. U Zrubalů se dokonce chystají křtiny malé Leontýnky. Co však začalo tak radostně a vesele, dostává krutý konec.

Kletba podle Justiny: Jak voní Leontýnka

9.January » ČRo Ostrava
Leoš Zrubal konečně zjistí, kdo leží v hrobě na jeho zahradě. V matrikách hledal novorozeňata, která přišla na svět mezi lety 1830 až 1856, a měl štěstí.

Tato informační stránka o Petra Kocmanová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petra Kocmanová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes