Juraj Koiš

Vztahuje se k

Prima žádá Skylink o vypnutí svých stanic na Slovensku, obrátila se na soud

22.června » RadioTV
FTV Prima informovala o úspěšném návrhu u Městského soudu v Praze na vydání předběžného opatření proti společnosti provozovateli satelitní služby Skylink ve věci nelegálního šíření českých televizních programů na území Slovenské republiky.

Televize Prima oslavila 25. výročí svého vzniku. Podívejte se na dobové fotografie

21.června » RadioTV
Pražská a středočeská Premiéra TV začala vysílat 20. června 1993 z původně přebudovaného rozhlasového studia v tehdejším Paláci kultury, nyní Kongresovém centru Praha. V první den odvysílala filmy Amadeus nebo Tři mušketýři.

DVB-T2: Přechodová síť 13 nově pokrývá 85 procent obyvatel

21.června » RadioTV
Společnost Digital Broadcasting podnikatele Radima Pařízka zprovoznila další vysílače ve své digitální síti nové generace DVB-T2. Její Přechodovou síť 13 můžete nově naladit v lokalitách Plzeň, Rakovník, České Budějovice a Hlubočec.

Skylink si zadělal na problém. Televizím se nelíbí přeshraniční příjem

11.června » RadioTV
NÁZOR - České a slovenské televize jsou velmi žádané na obou stranách někdejší společné federace. Pokud jim je operátoři přestanou nabízet legální cestou, je zřejmé, že řada diváků bude přijímat tyto stanice nelegálně.

Letní kino Primy MAX a UPC se blíží. První promítání už příští týden

11.června » RadioTV
UPC MAX kino zahájí promítání ve čtvrtek 21. června filmem Bába z ledu. Filmový kanál Prima MAX, společnost UPC, rádio Kiss a multikino CineStar Černý Most již potřetí zvou diváky do letního kina.

Viacom v ČR podpořil DVB-T2. Prima Comedy Central bezplatně v HD rozlišení

7.června » RadioTV
Navzdory tomu, že skupina Prima odmítá zařadit HD verze svých stanic do neplaceného terestrického vysílání DVB-T2, u této značky se našla výjimka. Program Prima Comedy Central odstartoval HD vysílání v DVB-T2.

Skupina Seznam.cz vstoupila na rozhlasový trh. Kupuje Expres FM a Classic Praha

7.června » RadioTV
Internetová firma Seznam.cz koupila 67 procent v pražských rádiích Expres FM a Classic Praha. Upozornila na to agentura ČTK na základě informací v Obchodním rejstříku. Akvizice proběhla přes firmu Seznam.cz investiční s.r.o.

HD verze Novy a Primy nebudou v DVB-T2 zadarmo, potvrdili zástupci obou televizí

6.června » RadioTV
Dnešní odborná konference DIGIMEDIA 2018, kterou pořádá Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace, otevřela několik zajímavých témat. Klíčovým je přechod na druhou generaci digitálního vysílání a možné zpoplatnění vybraných sta...

FilmBox uvedl seriál Doktor srdcař. Jaké další premiéry chystá?

6.června » RadioTV
Filmový kanál FilmBox v úterý odvysílal premiéru úspěšné seriálové řady Doktor srdcař – nejsledovanějšího seriálu hlavní australské komerční televize Nine Network a hitu německé stanice Sky. Přinášíme další programové tipy pro měsíc červen.

Český rozhlas Liberec má od minulého týdne nový vysílač

6.června » RadioTV
Český rozhlas spustil minulý týden další nový FM vysílač pro regionální program ČRo Liberec. Ten se svým signálem na frekvenci 91,5 MHz rozšířil do města Turnov a jeho okolí.

Obnovené Rádio Presston už nevysílá, na internetu vydrželo rok

6.června » RadioTV
Značka, kterou znali posluchači především z 90. let ožila v polovině loňského roku na internetu. Rádio Presston se pokusil oživit Petr Štědronský. V polovině května 2018 se však provoz rádia náhle ukončil.

Český rozhlas propustí minimálně 100 zaměstnanců, ostatním chce zvýšit platy

5.června » RadioTV
Vedení Českého rozhlasu plánuje propustit tři procenta zaměstnanců ze všech divizí. Odejít by mělo přibližně 100 zaměstnanců z nynějších zhruba 1500 lidí. Rozhlas připravuje zvýšení platů, aby byl konkurenceschopný na trhu práce.
Patrik Hezucký - Český moderátor
Josef Klíma - Spisovatel, novinář, reportér
Petr Rychlý - Český herec
Michal Hrůza - Český zpěvák

Tato informační stránka o Juraj Koiš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Juraj Koiš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes