Juraj Koiš

Related to

Zápas NHL v Praze na hlavní Nově. Nova sport připravuje přenos z tréninků

19.September » RadioTV
NHL znovu zavítá do České republiky. Skupina Nova má připravený programový speciál. Ten vyvrcholí na v pátek 4.října 2019 přímým přenosem zápasu Philadelphia Flyers vs Chicago Blackhawks na TV Nova a Nova Sport1.

Český rozhlas Dvojka uvede v sobotu živě vysílanou rozhlasovou hru

19.September » RadioTV
Posluchači stanice Český rozhlas Dvojka mají až do pátku 20. září možnost soutěžit o vstupenky a zúčastnit se vysílání, které se uskuteční ze Studia A Českého rozhlasu v Karlíně.

Skupina Media Club představila obchodní politiku rádií pro rok 2020

19.September » RadioTV
Media Club upraví poměr zastupovaných rádií v reklamním prodeji ve stávajících společných balíčcích. Tři původní balíčky byly doplněny o nové stanice a zároveň se přizpůsobily podle cílové skupiny.

DIGI TV využívá Pátek třináctého k další zvýhodněné akci

13.September » RadioTV
V nové akci lze za kompletní nabídku programů ušetřit až 250 Kč měsíčně a celkem 6000 Kč při dvouletém úvazku. Operátor DIGI TV využívá magické datum k marketingové akci.

Český rozhlas Plzeň a RTI cz v sobotu pořádají Den s digitálním rádiem

13.September » RadioTV
Operátor digitálního rozhlasového vysílání RTI cz pořádá ve spolupráci s Českým rozhlasem Plzeň akci Den s digitálním rádiem. Ta se uskuteční v sobotu 14. září v prostorách plzeňského studia Českého rozhlasu.

Hitrádio v Riegrových sadech uspořádalo poslední letní City piknik

9.September » RadioTV
Pražské Hitrádio City 93,7 ve čtvrtek v Riegrových sadech uspořádalo poslední ze série letošních City Pikniků. Na jednotlivých akcích vystoupili různí interpreti a kapely, například Mirai, Slza, Sebastian, Marek Ztracený, Xindl X a další.

Rádio Impuls v dlouhodobé soutěži s AIM rozdává internet a televizi zdarma

9.September » RadioTV
Český poskytovatel internetu AIM a Rádio Impuls připravili pro posluchače speciální nabídku vysokorychlostního internetu a IPTV. Posluchači mohou o internetové služby soutěžit po celý rok. Každý všední den bude vybrán jeden výherce.

Společnost SES pokročila v synchronizaci satelitního a online vysílání

9.September » RadioTV
Nové řešení by podle výkonného ředitele SES Video mělo eliminovat situace, kdy fanoušek sleduje důležitý zápas přes online platformu, a uslyší osazenstvo nedaleké hospody jásat dřív, než uvidí vstřelený gól na svém monitoru.

Liga mistrů UEFA je díky účasti českého týmu klíčovým produktem placené televize

30.August » RadioTV
Postup Slavie Praha do skupinové fázy UEFA Champions League musel potěšit každého fanouška českého fotbalu včetně těch, kdo Slavii v domácí lize nemusí. Ještě větší radost však mají zástupci operátora O2 TV.

Veřejnoprávní rozhlas RTVS má potíže s plněním hudebních kvót

30.August » RadioTV
Už je tomu několik let co na Slovensku platí povinné kvóty na vysílání domácí hudby v rádiích. Tamní rádia s tím mají dodnes problém. Kvóty se na první pohled nezdají být příliš vysoké.

Provozovatel FilmBoxu získal právo vysílat filmy Paramount Pictures

30.August » RadioTV
Sesterská společnost skupiny SPI, provozovatele programů Filmbox, uzavřela novou smlouvu s Paramount Pictures. Diváci se mohou těšit na výběr toho nejlepšího ze světové kinematografie. Filmy budou dostupné i v rámci služby FilmBox Live.

Cartoon Network dává zelenou dalším původním seriálům

29.August » RadioTV
Dětský televizní kanál Cartoon Network hlásí seriálové novinky a rozšiřuje řady svých komediálních seriálů o další originální tvorbu z dílny Stephena Nearyho s názvem TheFungies! Které jiné seriály dostanou další série?
Patrik Hezucký - Český moderátor
Josef Klíma - Spisovatel, novinář, reportér
Petr Rychlý - Český herec
Michal Hrůza - Český zpěvák
Martin Veselovský - Český moderátor

Tato informační stránka o Juraj Koiš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Juraj Koiš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes