15
new stories - click to show

Jiří Koranda

Related to

Litoměřice: Na Tyršově mostě bude opraveno zábradlí

Zábradlí Tyršova mostu bude konečně opraveno. Na jeho neutěšený technický stav dlouhodobě upozorňovalo město i jeho obyvatelé vlastníka mostu, kterým je Ředitelství silnic a dálnic ČR (ŘSD). Před nedávnem přišla potěšující zpráva.

Zábradlí na Tyršově mostě v Litoměřicích se dočkalo opravy

Po delší době se dočká opravy zábradlí na Tyršově mostě v Litoměřicích. Informovala o tom místní radnice s tím, že vlastníkem mostu je Ředitelství silnic a dálnic ČR.

Na Tyršově mostě se bude opravovat zábradlí. Je ve špatném technickém stavu

5.October » e-litomerice
Litoměřice - Zábradlí Tyršova mostu bude konečně opraveno. Na jeho neutěšený technický stav dlouhodobě upozorňovalo město i jeho obyvatelé vlastníka mostu, kterým je Ředitelství silnic a dálnic ČR (ŘSD). Před nedávnem přišla potěšující zpráva. „St...

OBRAZEM: Rekonstrukce pivovaru je v plném proudu, hotovo by mělo být ještě letos

22.May » e-litomerice
Litoměřice - V plném proudu je v současné době rekonstrukce levé části litoměřického pivovaru. Revitalizace má být dokončena ještě letos a pivo se zde začne vařit už od začátku příštího roku. Práce probíhají na zhruba 650 metrech čtverečních. Cíle...

V labyrintu sklepů pod Plzní. Má devět kilometrů a pivo tam dělají ještě postaru

6.April » Bleskově.cz
V labyrintu pivovarských sklepů pod Plzeňským Prazdrojem dva sklepmistři stále udržují tradiční řemeslo a vaří pivo postaru.
Edvard Beneš - Druhý československý prezident

Tato informační stránka o Jiří Koranda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Koranda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes