15
new stories - click to show

Eva Krejčířová

Related to

Červená vlna ve StarDance: V rudých šatech zářila Jana Plodková, padesátnice Eva Krejčířová i Tereza Kostková

4.November » Lifee.cz
Od roku 2006 se dámy ve StarDance pochlubily hned několika okouzlujícími rudými šaty. Moderátorka Tereza Kostková (47) se v posledních letech svěřila návrhářce Tatianě Kovaříkové, herečka Jana Plodková (42) nám v červené saténové róbě předvedla štíh…

Tanečnice Brzobohatého ze StarDance se pořádně odvázala: Pár měsíců po porodu předvedla tělo jen v kalhotkách

10.October » Super.cz
Jsou to tři měsíce, co se tanečnice StarDance stala maminkou. Eva Krejčířová si prošla soutěží hned čtyřikrát, aktuálně si ale užívá novou životní roli. S dcerou Josefínou tráví veškerý svůj čas a postupně se po porodu vrací opět do formy.

Partnerka Brzobohatého slaví miminko: Vybrali krásné jméno

3.July » Aha!
Bývalá taneční partnerka Ondřeje Brzobohatého (40), Eva Krejčířová, se kterou zazářil v roce 2013 v divácky oblíbené taneční soutěži StarDance, porodila! Ve svých 42 letech přivedla na svět dcerku, která dostala krásné české jméno.

Hvězda StarDance porodila ve 42 letech: Taneční partnerka Brzobohatého dala dcerce krásné jméno

2.July » eXtra.cz
Tanečnice ze StarDance Eva Krejčířová (42) prožívá krásné životní období. Narodila se jí dcerka Josefínka. S nádhernou novinkou se novopečená maminka pochlubila na sociálních sítích.

Tanečnice ze StarDance Eva Krejčířová je v 42 letech poprvé maminkou

2.July » Revue iDNES.cz
Tanečnice Eva Krejčířová (42), která se objevila v několika ročnících StarDance, se na sociálních sítích pochlubila šťastnou novinou. Poslední červnový den přivedla na svět dceru. Holčička dostala jméno Josefína.

Tanečnice ze StarDance Eva Krejčířová porodila. Ve 42 letech se dočkala prvního dítěte

2.July » Super.cz
Tanečnice známá z televizní show StarDance Eva Krejčířová se stala maminkou. Ve svých dvaačtyřiceti letech porodila první dítě, dcerku. Pojmenovala ji Josefína.

Hvězda StarDance Krejčířová ve 42 letech poprvé matkou

2.July » Blesk.cz
Už třikrát se účastnila televizní soutěže StarDance, na vítězství se svými tanečními partnery však nikdy nedosáhla! A teď získala to nejcennější... Ve čtyřiceti dvou letech se tanečnice Eva Krejčířová stala poprvé matkou. Narodila se jí dcera Josefí…

Sexy tanečnice StarDance se pochlubila radostnou novinkou: Nejsem tlustá, jsem těhotná, prozradila

1.April » Super.cz
Stále je v tanečním zápřahu, a tak by málokoho napadlo, že pod volnými šaty skrývá rostoucí bříško. Tanečnice Eva Krejčířová (42), která to ve StarDance roztáčela po boku hudebníka Ondřeje Brzobohatého, sporťáka Jaromíra Bosáka i lyžaře Ondřeje Bank…

Hvězda StarDance překvapila: Nejsem tlustá, jsem těhotná!

1.April » Aha!
Tanečnice Eva Krejčířová (42) se pochlubila radostnou novinkou – ve svých letech se totiž poprvé stane mámou! Tanec, který ji zároveň i živí, tak bude muset na nějaký čas pověsit na hřebík.

Hvězda StarDance překvapila: Nejsem tlustá, jsem těhotná! Tanec teď musí stranou!

31.March » Blesk.cz
Tanečnice Eva Krejčířová (42) se pochlubila radostnou novinkou – stane se totiž poprvé mámou! Tanec, který ji zároveň i živí, tak bude muset na nějaký čas pověsit na hřebík.

Hvězda StarDance oznámila radostnou novinku: Je to tak, nejsem tlustá, napsala s humorem tanečnice Krejčířová

31.March » eXtra.cz
Tanečnice Eva Krejčířová, která se dostala do povědomí díky taneční soutěži StarDance, kde se probojovala až do finále, se pochlubila radostnou novinkou. Půvabná blondýnka bude muset na čas odložit svoji vášeň a věnovat se péči o miminko. "Je to tak…

Tanečnice Ondřeje Brzobohatého ze StarDance vystavila na odiv sexy křivky. Zvěčnila se nahá na Kanárech

12.January » Super.cz
Tanečnice Eva Krejčířová (42) to ve StarDance roztáčela po boku hudebníka Ondřeje Brzobohatého (39) , sporťáka Jaromíra Bosáka i lyžaře Ondřeje Banka. S posledně jmenovaným to dotáhla až na krásné druhé místo.

Tato informační stránka o Eva Krejčířová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Krejčířová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes