Vladimír Kroc

Vztahuje se k

Ukázat válku takovou, jaká je, znamená stát se její součástí, říká válečná dokumentaristka

17.července » ČRo 2 - Praha
Fotila módu, ale neuspokojovalo ji to. A tak Jana Andert zběhla k válečné fotografii. Proč ten tematický kotrmelec? Zaujal ji příběh uprchlíků a tak odjela na vlastní pěst do Iráku.

Oscar za Kolju mi zničil život na 10 let, tvrdí Jan Svěrák

16.července » ČRo
K 100. výročí republiky se teď sahá i do kinematografie. Do kin míří digitálně remasterovaný film Akumulátor 1 oscarového režiséra Jana Svěráka. Co to znamená?

Akumulátor 1 v novém kabátě. Tou jedničkou jsme trumfli Američany, tvrdí Jan Svěrák

10.července » ČRo
K 100. výročí republiky se teď sahá i do kinematografie. Do kin míří digitálně remasterovaný film Akumulátor 1 oscarového režiséra Jana Svěráka. Co to znamená?

Josef Baxa: Dagmar Burešová byla velká dáma. Soudci tehdy mohli svou ministryni milovat

9.července » ČRo
Ve středu 11. července bude poslední rozloučení s první polistopadovou ministryní spravedlnosti Dagmar Burešovou. Jak se zapsala do proměny české justice? A podle čeho se vybírají šéfové resortu?

Ester Geislerová o projektu Terapie sdílením: Zachycuje dnešní komunikaci ve vztazích

5.července » iROZHLAS
„V té knížce jsou vybrané perličky. Snažily jsme se vybrat ty nejlepší, nejbizarnější, aby byly v nějaké hmotné, hmatatelné podobě,“ popisuje herečka Ester Geislerová svůj projekt vztahových vět na Instagramu. Čím jsou pro ni sociální sítě obecně ...

První vítězství v kariéře si v Plzni na Grand Prix užil Jiří Pokorný

5.července » Region Plzeň
Třináctý díl GIANT LIGY v Plzni na Rapidu se jel za tropického počasí, kdy venkovní teploměr ve stínu ukazoval hodnotu 32°C.

První vítězství v kariéře si v Plzni na GP Efisan vybojoval Jiří Pokorný

5.července » RoadCycling.cz
Třináctý díl GIANT LIGY v Plzni na Rapidu se jel za tropického počasí, kdy venkovní teploměr ve stínu ukazoval hodnotu 32°C.

Robot mi řekl, že ovládne svět. Asi to byl vtip, říká právní vědkyně Alžběta Krausová

4.července » ČRo 2 - Praha
I roboti mají svá práva. I tak by se velmi stručně dala shrnout práce právničky specializující se na informační a komunikační technologie. Nejde ale jen o to zkoumat, zda dát robotům práva, ale spíš o to studovat a zkoumat, jak právo reguluje použ...

Moderátor Vladimír Kroc: Živím se tím, co mě ukrutně baví

30.června » i60.cz
Jeho podmanivý hlas zná každý, kdo si občas zapne Radiožurnál. Vladimír Kroc k této rozhlasové stanici patří už mnoho let. Svou práci miluje a s oblibou říká: „V životě jsem ani jeden den nepracoval, rádio mě prostě baví, je to můj koníček.“

„Ze začátku jsem se u Cimrmanů necítil dobře a hledal jsem u Zdeňka ochranu.“ Za Bořivojem Pencem

27.června » ČRo 2 - Praha
Ve věku 82 let zemřel v úterý 26. června 2018 Bořivoj Penc. Téměř přesně před rokem stanice Český rozhlas Dvojka vysílala jeho medailonek v rámci Půlstoletí s Cimrmanem. Uslyšíte v něm i jeho dlouholetého přítele Zdeňka Svěráka.

Jak si vybrat správnou cestovku? Základní je říct si, jakou dovolenou chci, radí Jan Papež

26.června » ČRo 2 - Praha
V 90. letech začínal jako „usedlý prodejce letenek.“ Dnes se věnuje individuální turistice, které říká „fajnšmejkrovské cestování“.

„Na koncertu k srpnu 68 budou znít výhradně písničky z té doby. Ale v jiné podobě,“ slibuje Petr Malásek

19.června » ČRo
Je jedním z těch, kteří pro Český rozhlas připravují koncert na Václavském náměstí k 50. výročí výročí srpnových událostí. Klavírista Petr Malásek se těší, protože se budou hrát šedesátky. A to je hudba, která je mu blízká.

Tato informační stránka o Vladimír Kroc zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Kroc" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes