Jacek London

Related to

Vydejte se na kanadský sever a zažijte atmosféru zlaté horečky přímo v Dawson City

14.May » Tripmania.cz
Také jste jako děti hltali knížky Jacka Londona o zlaté horečce, o divočině a drsných mužích na severu? A byly to nejen knížky, nýbrž i filmy, které provázely dětství a dospívání nejednoho z vás. Fantazie neznala mezí.

Superkomunistického autora románu Mladá garda dohnala sovětská realita. A spáchal sebevraždu

13.May » Náš REGION
Mladá garda patřila mezi školní povinnou četbu a naši mladí svazáčci o ní vedli svého času zanícené diskuze. Jak by se oni zachovali na místě mladých sovětských hrdinů bojujících proti fašistům?

Legendární nakladatelství Toužimský a Moravec. Do roku 1949 vydali 572 titulů

11.May » Citarny.cz
Moment zrodu nakladatelství Toužimský a Moravec leží na počátku jara 1919, kdy svou činnost zahájil Jan Toužimský (1898-1980).

Skvrnitý tyfus se s nikým nemazlí. Díky němu však vznikl nový, fantastický svět

10.May » Náš REGION
Legionářská uniforma mi připadala jako zjevení. I ten voják, který na mě promluvil česky. Po nekonečných dvou letech zajetí. Modrošedá barva rakouského pěšáka byla vystřídána barvou okolní stepi.

Novináři Etzlerovi se hroutí svět. Nejdřív CNN a Prima, teď Jágr v Číně. Praskne žilka?

1.May » Rukojmi.cz
Tomáši Etzlerovi, který je už od oznámení v šoku ze spolupráce CNN a Primy, se postupně rozpadá celý svět... Nejprve CNN Prima News a teď ho...

Novináři Etzlerovi se hroutí svět. Nejdřív CNN a Prima, teď Jágr v Číně. Praskne žilka?

1.May » Rukojmi.cz
Tomáši Etzlerovi, který je už od oznámení v šoku ze spolupráce CNN a Primy, se postupně rozpadá celý svět... Nejprve CNN Prima News a teď ho... Celý článekJe docela úsměvné, když jde za nezávislost justice demonstrovat zrovna Topolánek V pondělí v...

Poradíme vám, kam tento týden na Kladensku za zábavou, kulturou a vzděláním

15.April » Kladenské listy
Redaktoři Kladenských listů pro své čtenáře vytipovali několik zajímavých akcí, které se uskuteční v Kladně a jeho okolí v týdnu od 15. do 19. dubna. Pondělí 15. dubna od 18:00 – Tisíc tuctů – Off program divadla Lampion Autorská adaptace několika...

Širým světem se Zdeňkem Burianem

14.April » Praha Press
Výstava Širým světem v sálech Obecního domu v Praze představuje více než 200 originálů malíře Zdeňka Buriana, jejichž prostřednictvím můžete nahlédnout do barvitých končin světů minulých, současných i smyšlených.

Přírodní rezervace Krkanka: V údolí řeky Chrudimky se budete cítit jako v románu od Jacka Londona

12.April » Reflex.cz
Jeden z nejhezčích úseků řeky Chrudimky začíná pod hrází Křižanovické přehrady. Chrudimka se zde zařezává hluboko do tvrdých skal a vytváří impozantní údolí s přírodní rezervací Krkanka.

Tato informační stránka o Jacek London zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jacek London" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes