15
new stories - click to show

Josef Michálek

Related to

Se změnou jízdních řádů přestane v Jihočeském kraji jezdit 50 autobusových a 20 vlakových spojů

Klasické hlášení o odjezdu vlaku od 13. prosince cestující na malých nádražích v Rodvínově, Jarošově nad Nežárkou, Bednárci nebo Popelíně Jindřichohradecku neuslyší.

Jihočeský kraj zruší od 26. října školní autobusové linky

20.October » Seznam Zprávy
Kvůli koronavirovým omezením zruší Jihočeský kraj od pondělí 26. září školní autobusové linky. Týdně tak autobusy najedou o 52 tisíc kilometrů méně, což je v objemu všech spojů, které kraj objednává, jen několik procent.

Jihočeský kraj zruší od příštího týdne školní autobusové linky

20.October » Budějcká Drbna
Jihočeský kraj zruší od pondělí 26. září kvůli koronavirovým omezením školní autobusové linky. Týdně tak autobusy najedou o 52 tisíc kilometrů méně, což je v objemu všech spojů, které kraj objednává, jen několik procent. Vlaků se omezení nedotkne....

Turistické cíle sčítají koronavirové ztráty, zabojují o místní návštěvníky

28.April » iRegiony Impuls
Provozovatelé turistických cílů ve Zlínském kraji dosud nemohli zahájit sezonu. Brání jim v tom vládní opatření v souvislosti s pandemií koronaviru. Místo toho, aby počítali návštěvníky, už dlouhé týdny smutně sledují, jak v kolonce ztrát naskakuj...
Tomáš Rotbauer - Strážnik
Vladimír Franz - Vysokoškolský pedagog, hudebník

Tato informační stránka o Josef Michálek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Michálek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes