Jiří Myron

Vztahuje se k

Z tiskových zpráv: V Divadle „12“ zemře král, má na to přesně 90 minut

17.ledna » i-divadlo.cz
V ostravské premiéře uvede 24. ledna 2019 činohra Národního divadla moravskoslezského hru Eugène Ionesca s názvem Král umírá. Absurdní grotesku o konci jednoho světa na pozadí konce lidského bytí napsal autor v roce 1962. Ve stoleté historii uvede...

Absurdní groteska Král umírá jako první premiéra na nové komorní scéně ...

17.ledna » Divadlo.cz
V ostravské premiéře uvede 24. ledna 2019 činohra Národního divadla moravskoslezského hru Eugène Ionesca s názvem Král umírá. Absurdní grotesku o konci jednoho

Ostrava: Nově otevřená divadelní kavárna skýtá výhled na baziliku

26.prosince » ParlamentniListy.cz
Ve zrekonstruovaných prostorech Divadla Jiřího Myrona zahájila svůj provoz nová divadelní kavárna a předprodej vstupenek.

Barvy letošních Vánoc: čirá, bílá, stříbrná

Bílé, čiré nebo stříbrné koule zdobené přírodními motivy – to jsou trendy letošních Vánoc. Tyto ozdoby z opavské Slezské tvorby putují do celého světa, aby zkrášlily vánoční stromky. Ročně jich tady vyrobí na půl milionu.

Nejmladší plavci z Karviné a Bohumína si zazávodili

Karvinský plavecký oddíl Kosatky uspořádal pro začínající plavce první zkušební závody. Síly a zdatnost si společně poměřily děti z Karviné a Bohumína a i přes několik nepovedených startů a nedoplavaných tratí si všichni akci užili.

V Novém Jičíně hořelo srdce pro Václava Havla

Před novojičínskou radnicí hořelo srdce pro Václava Havla. Prvního polistopadového prezidenta mohli lidé uctít zapálením svíčky, napsáním vzkazu a nebo si mohli na jeho počest vyhrnout kalhoty.

Hodnocení redakce: Jesus Christ Superstar (Národní divadlo moravskoslezské) - 70 % [Lukáš Dubský]

4.prosince » i-divadlo.cz
Ostravská inscenace Jiřího Nekvasila je zpracována moderně a tohle pojetí ji sluší. Scéna Davida Baziky inscenaci umisťuje do ostravských kulis, konkrétně přímo na plac před baziliku Božského Spasitele, která stojí naproti Divadlu Jiřího Myrona, p...

Cena Divadelních novin za inscenaci opery Aloise Háby

28.listopadu » Opera PLUS
V pondělí byly uděleny Ceny Divadelních novin za tvůrčí počiny v sezoně 2017/2018, tj. za období od 1. září 2017 do 31. srpna 2018. V kategorii hudební divadlo byli oceněni Jiří Nekvasil za režii a Bruno Ferrandis za hudební nastudování inscenace ...

Divadlo je bez pevných linek, vstupenky lze objednat přes mobil

21.listopadu » Moravskoslezský deník
Dokončovací práce na rekonstrukci Divadla Jiřího Myrona v Ostravě se aktuálně dotkly také všech pevných telefonních linek.

Vánoční stromy a výzdoba se ve F-M rozsvítí 30. 11.

Předvánoční atmosféra dýchne na obyvatele i návštěvníky Frýdku-Místku v pátek 30. listopadu. Na místeckém náměstí Svobody se v tomto čase otevře Adventní městečko a v podvečer se slavnostně rozsvítí Vánoční strom.

Semafory na Letné ve F-M brzo začnou řídit provoz

Hlavní silniční tah na Beskydy bude bezpečnější. Na Letné ve Frýdku-Místku totiž do konce listopadu spustí novou světelnou křižovatku. Ta zajistí pozvolnější provoz a pomůže i chodcům.

Tato informační stránka o Jiří Myron zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Myron" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes