15
new stories - click to show

Bujar Osmani

Related to

Severní Makedonie prohlásila ruského diplomata za nežádoucí osobou. Moskva slíbila odpověď

Úřady Severní Makedonie letos vyhostily již druhého ruského diplomata, oznámil to ministr zahraničí země Bujar Osmani. V květnu Skopje za nežádoucí osobu označilo jednoho zaměstnance ruské ambasády a Moskva tehdy reagovala.

Česko podporuje zahájení přístupový jednání EU se Severní Makedonií, zdůrazňuje ministr zahraničí Petříček

15.December » EurActiv.cz
Severní Makedonie může nadále počítat s podporou ČR při snaze stát se členem EU. Na dnešní tiskové konferenci po jednání s ministrem zahraničí Severní Makedonie Bujarem Osmanim to řekl šéf české diplomacie Tomáš Petříček (ČSSD).

Česká republika darovala Severní Makedonii milion roušek

15.April » Euroskop
15.04.2020 | Česká republika darovala Severní Makedonii v souvislosti s bojem proti šíření nákazy novým typem koronaviru milion roušek. Na svém webu o tom informovalo české velvyslanectví ve Skopji. Zdravotnické roušky do země v pátek přepravi...

Česko poslalo milion roušek do Severní Makedonie

14.April » Novinky.cz
Česká republika věnovala milion roušek Severní Makedonii. Informaci o pomoci v boji proti šíření choroby covid-19 zveřejnilo na webu velvyslanectví ve Skopje s tím, že minulý týden v pátek roušky přivezl armádní speciál.

Česko darovalo Severní Makedonii milion roušek. Dorazily armádním speciálem

14.April » iDNES.cz
Česká republika darovala Severní Makedonii v souvislosti s bojem proti šíření nákazy novým typem koronaviru milion roušek. Na svém webu o tom informovalo české velvyslanectví ve Skopji. Zdravotnické roušky do země v pátek přepravil český armádní s...

Česko darovalo Severní Makedonii milion roušek, místopředseda vlády děkuje

14.April » EuroZprávy.cz
Česká republika darovala Severní Makedonii v souvislosti s bojem proti šíření nákazy novým typem koronaviru milion roušek. Zdravotnické roušky do země v pátek přepravil český armádní speciál.
ČSSD - Přední levicová politická strana
Jan Hamáček - Poslanec za ČSSD
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Bujar Osmani zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bujar Osmani" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes